Скачати Алгоритм заповнення декларації з ПДВ
До 31.10.2019 банки України, їх клієнти та Держказначейство в документах на переказ коштів заповнюють реквізити:
- «Код банку платника/отримувача/стягувача» та «Рахунок платника/отримувача/стягувача»;
або
- «Рахунок платника/отримувача/стягувача» за стандартом IBAN. У реквізиті «Код банку платника/отримувача/стягувача» зазначають нуль.
Тобто, НБУ врегулював порядок заповнення таких реквізитів у перехідний період для суб’єктів господарювання, які ще не змінили рахунки, що відкриті в банках, на нові рахунки за стандартом IBAN.
Разом з тим, у рядках податкової звітності, які не заповнюєте: нулі, прочерки та інші знаки чи символи не проставляйте (п. 6 розд. ІІІ Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Мінфіну від 28.01.2016 № 21).
Якщо банк вже відкрив рахунок за стандартом IBAN, то у додатку 4 до податкової декларації з ПДВ, у полях «просимо перерахувати на рахунок №» та/або «№ рахунку у банку» зазначайте номер такого рахунку. При цьому поле «МФО» не заповнюйте.
За матеріалами ГУ ДПС у Чернівецькій області
Із 5 серпня Нацбанк запровадив міжнародний номер банківського рахунку IBAN. Як з ним працювати бухгалтерові? Чи подавати до банку додаткову документацію? Як заповнювати платіжні доручення? Відповіді вже готові.