ДРСУ сформувала проект плану комплексних перевірок на 2020 рік

Пілотним модулем планування заходів державного нагляду (контролю) та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) сформовано проект плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2020 рік.

Ознайомитись з проектом плану можна тут:

Планові заходи здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду, контролю (ст. 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»).

Внесення одного й того самого суб’єкта господарювання до планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) різних органів державного нагляду (контролю) є підставою для проведення щодо такого суб’єкта господарювання комплексного планового заходу державного нагляду (контролю).

ДРСУ сформувала проект плану комплексних перевірок на 2020 рік

Органи державного нагляду (контролю) щороку визначають перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у плановому періоді, та не пізніше 15 жовтня року, що передує плановому, забезпечують внесення відомостей про таких суб’єктів господарювання до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) для автоматичного виявлення нею суб’єктів господарювання, які підлягають комплексним плановим заходам державного нагляду (контролю).

Увага! Суб’єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю).

Для цього йому до затвердження плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2020 рік, яке відбудеться 15.11.2019, необхідно письмово звернутись з відповідною заявою до Державної регуляторної служби України.

У такому разі перевірка суб’єкта господарювання буде проводитись згідно з річними планами органів державного нагляду (контролю).

Технічна реалізація відмови суб’єкта господарювання від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) можлива виключно до затвердження плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю), оскільки чинне законодавство не передбачає можливості внесення змін до затвердженого плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) з причини відмови від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю).

Слід звертатись до органів державного нагляду (контролю) з вимогами щодо виправлення помилок, якщо суб’єкт господарювання виявив у проекті плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) помилки щодо:

  • назви суб’єкта господарювання;
  • коду ЄДРПОУ;
  • адреси, ступеню ризику;
  • тривалості перевірки тощо.

За матеріалами ДРСУ


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Криптовалюти: бухоблік і декларування

Що таке криптовалюта та чи легально нею користуватися, яке законодавче регулювання криптовалют існує насьогодні. Також мова піде про електронне декларування криптовалют, облік і оподаткування операцій з криптовалютами, питання фінансового моніторингу криптовалют як віртуальних активів
19755

Акт податкової перевірки 2025

Акт податкової перевірки — це документ, яким частіше за все закінчується податкова перевірка. Що в ньому має бути і на що звернути увагу? Як використати інформацію з нього для оскарження та можливі варіанти дій після отримання акта? Які зміни у змісті акта податкової перевірки у 2025 році? Відповіді у консультації
34638

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді