Оскаржуємо податкове повідомлення-рішення в суді: чи повідомляти податкову

Обшук у компанії: що робити бухгалтеру

Платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення-рішення або інше рішення контролюючого органу у будь-який момент після того як отримав таке рішення (п. 56.18 Податкового кодексу України).

Оскаржуємо податкове повідомлення-рішення в суді: чи повідомляти податкову

При зверненні платника до суду з позовом щодо визнання протиправним та/або скасування рішення контролюючого органу грошове зобов’язання вважають неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили.

Маєте право оскаржити податкове повідомлення-рішення податкової в суді незалежно від того, чи проводиться процедура адміноскарження такого податкового повідомлення-рішення.

При цьому, повинні повідомити податкову службу про надану позовну заяву до суду.

За матеріалами Головного управління ДПС у Запорізькій області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Криптовалюти: бухоблік і декларування

Що таке криптовалюта та чи легально нею користуватися, яке законодавче регулювання криптовалют існує насьогодні. Також мова піде про електронне декларування криптовалют, облік і оподаткування операцій з криптовалютами, питання фінансового моніторингу криптовалют як віртуальних активів
19755

Акт податкової перевірки 2025

Акт податкової перевірки — це документ, яким частіше за все закінчується податкова перевірка. Що в ньому має бути і на що звернути увагу? Як використати інформацію з нього для оскарження та можливі варіанти дій після отримання акта? Які зміни у змісті акта податкової перевірки у 2025 році? Відповіді у консультації
34640

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді