Помилка у полі «ІПН покупця» ПН: які наслідки

Як виправити некритичні помилки в податкових накладних

Продавець складає та реєструє нову податкову накладну (ПН) з правильним «ІПН покупця» в Єдиному реєстрі податкових накладних під час виправлення помилки у полі «Індивідуальний податковий номер покупця».

Помилка у полі «ІПН покупця» ПН: які наслідки

Зазначайте дату виникнення податкових зобов’язань продавця у полі «Дата складання» нової ПН, тобто дату складання ПН із неправильним «ІПН покупця».

До продавця/постачальника товарів/послуг застосують фінансову відповідальність, у разі реєстрації ПН, складену щоб виправити помилку в полі «ІПН покупця», з порушенням граничного терміну.

За матеріалами ГУ ДПС у Дніпропетровській області

Помилка у полі «ІПН покупця» ПН: які наслідки
Наталія ТОВЧЕНИК,експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, Київ
ДФС вкотре змінила критерії ризиковості податкових накладних і розрахунків коригування до них. А також зняла тавро «ризиковий» з новачків — платників ПДВ, які зареєструвалися менше ніж три місяці тому.


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Розблокування податкових накладних

Якщо трапилося так, що вашу податкову накладну заблокували, варто докласти зусиль для її розблокування. У цьому допоможуть алгоритм розблокування податкових накладних у 2024 році та зразки, що будуть необхідні вам у процесі розблокування податкових накладних
138931

Таблиця даних платника податків: заповнення та подання

Таблиця даних платника податків – це та додаткова інформація, яку подає платник ПДВ з метою убезпечити себе від блокування податкової накладної чи розблокувати таку, якщо її реєстрація уже призупинена. Сьогодні в консультації про нюанси заповнення та подання цього документа з урахуванням останніх роз’яснень ДПС.
201896

Календар бухгалтера 2024: червень

Червень ― наша боротьба триває, ми мужньо боремося з ворогом та продовжуємо працювати. Виробничий календар на червень 2024 та податковий календар на червень, допоможе бухгалтеру вчасно подати звітність та сплатить податки
23977

Розрахунок коригування до податкової накладної

У консультації про розрахунок коригування до податкової накладної та причини коригувань, які податкова визначила для його складання. Наведемо умовні коди в розрахунку коригування, їхнє призначення та приклади складання розрахунків коригування з різними кодами («101», «102», «103», «104» і «301»)
483788

Податкова накладна

Обов’язок платників ПДВ вчасно реєструвати податкові накладні під час воєнного стану й надалі діє, попри всі перебої з електропостачанням. З актуальною формою податкової накладної та особливостями її складання допоможе ознайомитися роз’яснення експерта. У консультації знайдете зразки заповнення податкової накладної для типових ситуацій
320118

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді