ДРС погодила проєкти наказів Мінфіну щодо програмних РРО

Працюєте з готівкою? Готуйтеся до РРО-змін у 2020 році

ДРС прийняла рішення погодити проєкти наказів:

  • «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547»;
  • «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року № 13».

ДРС погодила проєкти наказів Мінфіну щодо програмних РРО

Проєкти наказів є підзаконними нормативно-правовими актами та розроблені за результатом прийняття Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» від 20.09.2019 № 128-ІХ.

На думку ДРС зволікання із затвердженням цих підзаконних нормативно-правових актів призведе до ситуації, за якої суб’єкти господарювання матимуть винятково один спосіб застосування РРО на рівні класичного, застарілого типу. Зазначений спосіб є майже втричі дорожчим у порівнянні з альтернативним.

За інформацією ДРС


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма ведення обліку товарних запасів ФОП: як організувати

Товарний облік — звична річ для ФОПів. Та чи впевнені ви, що організували облік товарних запасів в усіх необхідних випадках? Проаналізуємо нормативку, наголосимо на документації, розберемо практичні ситуації
48307

Програмний РРО (ПРРО)

Програмні РРО — гідна альтернатива старому доброму касовому апарату. Адже за допомогою віртуальних РРО розраховуватися з покупцями і зручніше, і дешевше. Все про програмний РРО: кому і коли застосовувати, як зареєструвати та працювати
22875

Робота РРО під час воєнного стану

Розрахункові операції потребують застосування РРО. Воєнний час — не виняток. Однак наразі платежі через касові апарати мають певні особливості. Розглянемо їх.
41273

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді