Мін'юст косметично підправив форму декларації для фізособи/ФОПа-банкрута

UA RU

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

ПДВ: поглиблена програма СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО ⚡️

Мін'юст косметично підправив форму декларації для фізособи/ФОПа-банкрута

Мін'юст вніс до розділу I форми Декларації про майновий стан боржника у справі про неплатоспроможність, що затверджена наказом Мінюсту від 21.08.2019 № 2627/5, такі зміни:

1) пункт 1 доповнено словом «громадянство»;

2) у пункті 7 назву графи другої викладено в такій редакції: «Прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, громадянство».

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Нагадуємо, що Декларацію про майновий стан боржника у справі про неплатоспроможність (далі - декларація) заповнює фізична особа або ФОП (далі - боржник).

Боржник подає декларацію за три роки (за кожен рік окремо), що передували поданню до суду заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність.

Декларація повинна містити інформацію щодо майна, доходів та витрат боржника і членів його сім'ї, що перевищують 30 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня календарного року, за який подають декларацію.

Наказ Мін'юсту від 15.09.2020 № 3186/5


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12031

Код УКТ ЗЕД: як знайти

Щоб отримати код УКТ ЗЕД онлайн, скористайтеся навігатором від системи «Експертус Головбух» — знайдіть свій код товару за УКТ ЗЕД
52413

Додаток ПП до Податкової декларації з податку на прибуток

У Додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» прибутківці розкривають інформацію про суми податкових пільг, якими скористалися. Пояснимо, як обчислити суму податкової пільги, як заповнити новий додаток та які штрафи загрожують за його неподання
34016

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді