Контролери надсилатимуть Запит на проведення зустрічної перевірки за новою формою

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

⚡️ РОЗГЛЯД МАТЕРІАЛІВ ПЕРЕВІРОК — З’ЯВИВСЯ НОВИЙ ГРАВЕЦЬ

Мінфіну виклав у новій редакції форму Запиту контролюючого органу на проведення зустрічної звірки (далі — Запит)

Таким чином Запит привели до вимог щодо отримання контролюючим органом під час проведення зустрічної звірки інформації (документів), яка (які) необхідна (необхідні) для визначення відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки» в ланцюгу постачання/придбання товарів (робіт, послуг, інших об’єктів цивільних прав, що є предметом контрольованих операцій):

Контролери надсилатимуть Запит на проведення зустрічної перевірки за новою формою

  • від платників податків, які є сторонами контрольованої операції, що перевіряється, задіяні у вказаному ланцюзі;
  • або платників податків та/або інших суб’єктів інформаційних відносин, які володіють інформацією, необхідною для визначення такої відповідності умов контрольованої операції.

Крім того у Запиті змінили редакцію підпису контролюючого органу, а саме: зазначатимуть найменування посади керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, власне ім’я та прізвище особи.

Також до Запиту внесли уточнюючу інформацію щодо реквізитів суб’єкта господарювання у частині зазначення серії паспорта фізичної особи у разі її наявності.

Форма Запиту набере чинності 10 календарних днів з дня, що настає за днем його офіційного опублікування наказу.

Наказ Мінфіну від 08.12.2020 № 746


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Камеральні перевірки: строки, штрафи та заперечення результатів

Камеральних перевірок ніхто не може уникнути. Якщо з вашою звітністю будуть проблеми, отримаєте акт від податкової, а за ним і податкове повідомлення-рішення. Дізнайтеся, що таке камеральна перевірка, як штрафують і чи можна подати заперечення до акту камеральної перевірки
19369

Криптовалюти: бухоблік і декларування

Що таке криптовалюта та чи легально нею користуватися, яке законодавче регулювання криптовалют існує насьогодні. Також мова піде про електронне декларування криптовалют, облік і оподаткування операцій з криптовалютами, питання фінансового моніторингу криптовалют як віртуальних активів
21025

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді