Комітет рекомендує ВРУ до кінця березня прийняти Закон про скасування сезонних переведень годинників

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

⚡️ ЗАПРОВАДЖУЄМО ДИСТАНЦІЙНУ РОБОТУ ⚡️

Комітет з питань економічного розвитку розглянув у другому читанні проєкт Закону «Про обчислення часу в Україні» (№4201).

Ним пропонують встановити київський час, що є єдиним для всієї території України. Сезонний перехід часу не здійснюють. Київський час застосовують для всіх правовідносин, що виникають на території України.

Комітет рекомендує ВРУ до кінця березня прийняти Закон про скасування сезонних переведень годинників

Автори законопроєкту наполягають, щоб Україна не переходила на літній час, оскільки тоді відбудеться перехід з другого у третій часовий пояс в шкалі Всесвітнього координованого часу (UTC). Для виконання даної умови необхідно щоб законопроєкт був прийнятий і набув чинності до останньої неділі березня.

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти документ в цілому з техніко-юридичним опрацюванням.

У разі прийняття Закон набуде чинності із дня, наступного за днем його опублікування. Кабмін протягом двох місяців має привести свої нормативно-правові акти у відповідність із Законом, а також у 2022 році поінформувати Праламент про стан його виконання.

Нагадуємо, що у ніч з суботи, 27 березня, на неділю, 28 березня, маємо перевести час, перемістивши стрілки годинників на одну годину вперед. Зробити це потрібно о 3:00.

За інформацією ВРУ


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як відбувається дисконтування кредитів та позик

Вимога дисконтувати довгострокову заборгованість у національних стандартах бухгалтерського обліку з’явилася порівняно недавно й питань викликає чимало. Одне з них ― чи треба дисконтувати довгострокову заборгованість за кредитами і позиками, якщо за ними нараховуються проценти позичальнику? У консультації розглянемо питання дисконтування банківських кредитів і відсоткових позик
38845

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12049

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді