⚡️НОВА ПОДАТКОВА НАКЛАДНА ТА ПДВ-ДЕКЛАРАЦІЯ: ЧИ СТАЛАСЯ РЕВОЛЮЦІЯ⚡️
У червні 2021 року за підсумками декларування 2020 року відкоригують план-графік документальних перевірок юридичних осіб на 2021 рік щодо дотримання ними вимог податкового законодавства. Підстава коригування — наявні податкові ризики недоплати сум податків, зборів, які визначає система ризикоорієнтовного відбору, та інша податкова інформація ДПС.
Основні групи податкових ризиків згідно системи ризикоорієнтовного відбору такі:
- неадекватність декларування податку на прибуток або ПДВ — коли доходи, обсяги постачання зростають, а суми задекларованих податків не зростають та їх розмір суттєво менший ніж у середньому по галузі;
- наявність взаємовідносин із ризиковими суб’єктами господарювання, які перебувають у розшуку, по яких наявні кримінальні провадження пов’язані із ухиленням від сплати податків, мають ознаки фіктивності та нереальної господарської діяльності;
- значний розмір інших витрат, перевищення операційних витрат над собівартістю, значні суми дебіторської та кредиторської заборгованості, та їх зростання, тощо.
Тому, щоб зменшити кількість податкових ризиків та не потрапити до плану-графіку документальних перевірок у 2022 році, виважено поставтесь до складання податкової звітності з ПДВ та податку на прибуток.