Кабмін перевів експериментальний проєкт «е-Підприємець» на постійну основу

Кабмін постановою КМУ від 07.11.2023 № 1156 затвердив Порядок надання комплексної електронної публічної послуги «е-Підприємець»

Кабмін перевів експериментальний проєкт «е-Підприємець» на постійну основу

ФОП-єдиноподатник: практикум для бухгалтера та підприємця

Постанова КМУ від 07.11.2023 № 1156

Порядок визначає процедуру надання комплексної електронної публічної послуги «е-Підприємець». Тим самим Уряд продовжує курс на створення максимально зручних умов для започаткування та провадження підприємницької діяльності.

Йдеться про можливість за допомогою порталу «Дія» отримати цілий пакет послуг.

Загалом комплексна послуга «е-Підприємець» включає 12 опцій:

1. Державна реєстрація ФОПа.

2. Державна реєстрація змін до відомостей про ФОПа, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

3. Подання повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунка.

4. Реєстрація платником єдиного податку.

5. Реєстрація платником ПДВ.

6. Реєстрація РРО/ПРРО, а також пошук фіскального чека.

7. Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази субʼєкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

8. Подання інформації про попит на робочу силу (вакансії).

9. Державна реєстрація потужностей операторів ринку харчових продуктів.

10. Видача дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

11. Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці;

12. Відкриття банківського рахунка.

Постанова набере чинності з дня її опублікування, крім деяких норм.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Зразкова добірка: Документи для призначення та виплати лікарняних і декретних

Зразки наказів, повідомлень і протоколу допоможуть задокументувати: призначення уповноважених із питань оплати непрацездатності, засідання уповноважених, виплату лікарняних і декретних, відмову у виплаті, комунікації з працівниками й ПФУ
21

Прожитковий мінімум 2025: розмір, таблиця

Прожитковий мінімум — це показник, який використовується у розрахунках різних соціальних виплат, наприклад пенсій, допомоги з безробіття, аліментів. Його використовують також і в оподаткуванні. Усе, що варто знати про прожитковий мінімум у 2025 році, — в огляді
1199

Держбюджет 2025

19 листопада ВРУ ухвалила Закон України «Про Державний бюджет на 2025 рік» (проєкт закону від 14.09.2024 № 12000). Це вже третій бюджет країни за час повномасштабного вторгнення рф із найбільшими видатками та дефіцитом бюджету за всю історію країни. Проте Уряд запевняє, що бюджет є збалансованим. На які показники він спирається та що очікує українців в умовах воєнного стану — в огляді
642

Мінімальна зарплата 2025

ВРУ ухвалила Закон України «Про Державний бюджет на 2025 рік» (проєкт закону від 14.09.2024 № 12000). Яка мінімальна заробітна плата очікується в 2025 році та на які показники вона вплине — розповімо у статті
2181

Інвентаризаційні чеклісти: скачайте, роздрукуйте і позначайте, що вже зробили

Якщо проводити інвентаризацію хаотично, вона може затягнутися так, що доведеться сидіти за роботою і в новорічну ніч. Щоб зробити все чітко і правильно, скористайтеся підказками від експертів «Головбуха». Скачуйте і дійте за списком!
4906

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді