5 РРО-ЗАПИТАНЬ, ЯКІ ЦІКАВЛЯТЬ КОЖНОГО БУХГАЛТЕРА↪️
Суб'єкт господарювання отримує у фіскальних звітних чеках РРО дані про обсяг розрахункових операцій, проведених за кожною ставкою ПДВ окремо, та суми ПДВ за кожною ставкою.
За бажанням суб'єкта господарювання у графах 5 – 10 розділу 1 КОРО, зареєстрованої на РРО, можна створювати додаткові графи для зазначення сум розрахунків, суми ПДВ, суми акцизного податку або іншого податку (збору) та виданих при поверненні товару коштів, які отримані (видані) з використанням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо. Крім того, у цьому розділі КОРО на РРО або в КОРО на господарську одиницю можна виконувати додаткові записи, що підсумовують дані за розрахунками за день чи за місяць (п. 8 гл.4 розд. ІІ Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 № 547).
Чинне законодавство не містить застережень щодо зазначення суб'єктом господарювання у графах 6 і 8 розділу 1 КОРО даних за підсумком формування та друкування фіскального звітного чеку РРО про суми розрахунків з ПДВ та суми ПДВ загальними сумами без розділення за окремими ставками. Саме тому такі дії не призведуть до порушення податкового та іншого законодавства.
За інформацією Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з ВПП
- Алгоритм заповнення Додатка 1 до декларації з ПДВ
- Алгоритм заповнення Додатка 2 до декларації з ПДВ
- Алгоритм заповнення Додатка 3 до декларації з ПДВ
- Алгоритм заповнення Додатка 4 до декларації з ПДВ
- Алгоритм заповнення Додатка 5 до декларації з ПДВ
- Алгоритм заповнення Додатка 6 до декларації з ПДВ
- Алгоритм заповнення Додатка 7 до декларації з ПДВ