З 2022 року функціонуватиме оновлена версія СДО «Клієнт Казначейства – Казначейство»

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

З 3 січня 2022 року система дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство» (далі - СДО) перейде на оновлену версію.

З 2022 року функціонуватиме оновлена версія СДО «Клієнт Казначейства – Казначейство»

✍ 5 ІДЕАЛЬНИХ ЗРАЗКІВ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ ДОВІДКИ

Щоб попередньо ознайомити користувачів з інтерфейсом, Казначейство розмістило оновлену версію СДО за адресою: https://172.16.31.4/sdo.

Доступ до цієї адреси надають клієнтам та користувачам, які зареєстровані у поточній версії СДО (із чинними ключовими даними). Зауважте, функціональні можливості версії за даною адресою обмежені, доступ надається виключно у режимі «для перегляду».

У новій версії СДО Казначейство реалізувало:

  • новий модуль взаємодії органів Казначейства з органами, що контролюють справляння надходжень бюджету, у процесі повернення з державного та місцевих бюджетів помилково або надміру зарахованих коштів;
  • новий, більш зручний та функціональний інтерфейс СДО, який розробили з урахуванням зауважень та побажань користувачів;
  • можливість автоматичного підключення нових рахунків без додаткового подання Заявок про надання доступу та інше.

В зв’язку з оновленням версії Казначейство змінило форми документів, які подаються, щоб організувати підключення до СДО.

Користувачі, які зареєстровані у поточній версії СДО, зможуть входити до нової версії без подання Заявок про надання доступу до СДО. Персональні права, доступ до функцій та операцій таких користувачів збережені у новій версії СДО.

Щоб організувати підключення нових клієнтів та користувачів, а також у випадку оновлення інформації - зміни ідентифікаційних даних, повноважень, тощо, - або зареєстрованих користувачів, необхідно подавати документи за оновленими формами.

Більш детальний опис оновленої версії, нова Документація (інструкція) користувача та нові форми документів для організації підключення до СДО за посиланням:

Електронні сервіси/ Система дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство» / Оновлена версія СДО.

За інформацією Казначейства


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як відбувається дисконтування кредитів та позик

Вимога дисконтувати довгострокову заборгованість у національних стандартах бухгалтерського обліку з’явилася порівняно недавно й питань викликає чимало. Одне з них ― чи треба дисконтувати довгострокову заборгованість за кредитами і позиками, якщо за ними нараховуються проценти позичальнику? У консультації розглянемо питання дисконтування банківських кредитів і відсоткових позик
38852

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12057

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді