Як заповнювати реєстраційну заяву для застосування РРО з 01.01.2022

Будьте уважні, коли заповнюватимете реєстраційні заяви для застосування РРО, ПРРО, РК та КОРО, оскільки з 1 січня 2022 року вони зазнали змін.

Заява про реєстрацію реєстратора розрахункових операцій

СКАЧАТИ ЗРАЗОК ⏩

Зміни, що наказ Мінфіну від 13.12.2021 № 662 вніс до заповнення реєстраційних заяв для застосування РРО, ПРРО, РК та КОРО діють із 01.01.2022 року. Наразі зазначені заяви містять графу «код території» замість коду КОАТУУ.

У всіх примітках до нових форм зазначено, що цю графу слід заповнювати згідно з п'ятим (за наявності) або четвертим рівнем Кодифікатора адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад.

ДОВІДКОВО:

  • четвертий рівень – міста, села, селища (населені пункти);
  • додатковий рівень (п'ятий) – райони в містах (в тому числі в містах, що мають спеціальний статус

За інформацією ГУ ДПС у Рівненській області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма ведення обліку товарних запасів ФОП: як організувати

Товарний облік — звична річ для ФОПів. Та чи впевнені ви, що організували облік товарних запасів в усіх необхідних випадках? Проаналізуємо нормативку, наголосимо на документації, розберемо практичні ситуації
48307

Програмний РРО (ПРРО)

Програмні РРО — гідна альтернатива старому доброму касовому апарату. Адже за допомогою віртуальних РРО розраховуватися з покупцями і зручніше, і дешевше. Все про програмний РРО: кому і коли застосовувати, як зареєструвати та працювати
22875

Робота РРО під час воєнного стану

Розрахункові операції потребують застосування РРО. Воєнний час — не виняток. Однак наразі платежі через касові апарати мають певні особливості. Розглянемо їх.
41273

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді