Чи блокується ПРРО за роботи в режимі офлайн понад 36 годин чи 168 годин за місяць

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

На період відсутності зв’язку між програмним реєстратором розрахункових операцій (ПРРО) та фіскальним сервером розрахункові операції суб’єкт господарювання проводить у режимі офлайн, що може тривати не більше ніж 36 годин і не більше ніж 168 годин протягом календарного місяця, зі створенням електронних розрахункових документів.

Чи блокується ПРРО за роботи в режимі офлайн понад 36 годин чи 168 годин за місяць

Воєнний стан: на що розраховувати платникам податків

Цим документам присвоюють фіскальні номери з діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером згідно з Порядком визначення діапазону, видачі, резервування, використання фіскальних номерів, що присвоюються електронним розрахунковим документам під час роботи програмного реєстратора розрахункових операцій в режимі офлайн, затвердженим наказом Мінфіну від 23.06.2020 № 317.

ПРРО не може працювати в режимі офлайн після того, як спливе наведений вище граничний строк застосування такого режиму суб’єктом господарювання, без наявного невикористаного діапазону, а також за наявності зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером.

ПРРО має бути автоматично переведений із режиму офлайн у режим онлайн-обміну з фіскальним сервером у момент відновлення зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером.

Програмне забезпечення ПРРО під час роботи в режимі офлайн має постійно контролювати дотримання граничних строків застосування режиму офлайн, інформувати особу, яка здійснює розрахункову операцію про залишок часу, протягом якого може тривати режим офлайн, і припинити проведення розрахункових операцій у режимі офлайн у разі досягнення одного з граничних строків: 36 годин поспіль або 168 годин протягом календарного місяця (розд. V Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну від 23.06.2020 № 317).

ГУ ДПС у Закарпатській області


Боротьба триває, і наш обов'язок щодня на максимум працювати в тилу. Підтримувати Україну за будь-яких обставин, бо тільки разом — ми сила. Для вас є підтримка від редакції — до 6-ти місяців безплатного доступу до Головбух, Головбух Агро, Головбух Медицина, а також до експертно-правової системи «Експертус Головбух». Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з особистим менеджером, телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні). Будьмо на зв’язку щодня!

додаток


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як заповнити форму 1-ЗВР

Якщо суб’єкт господарювання у встановлений строк не подав обов’язкової звітності про використання РРО, КОРО та РК, це є підставою для фактичної перевірки платника. Тому, аби не потрапити в халепу, вам потрібно визначитися, чи маєте ви подавати звіт про використання КОРО, РК
20866

Видатковий касовий ордер: заповнення&зразок

Видатковий касовий ордер — це обов’язковий документ, якщо підприємство має касу та видає готівку на господарські потреби чи передає її до банку. Коли заповнюєте форму, зважайте на все — від форми бланку до заповнення реквізитів. У консультації розповімо про заповнення видаткового касового ордера
96556

Z-звіт: як сформувати

Z-звіт — це обов’язковий денний звіт касового апарату — як звичайного, так і програмного. Друкувати його чи ні, як, де і скільки зберігати, як часто формувати Z-звіт, електронний Z-звіт, особливості Z-звітів програмних РРО, відповідальність за порушення — в огляді
88412

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді