ДРС пропонує штрафувати за порушення порядку провадження господарської діяльності

Голова ДРС Олексій Кучер звернув увагу на прогалини в законодавстві, які підривають стабільність підприємницької діяльності і конкурентоспроможності легального бізнесу та стимулюють розвиток тіньової економіки.

«Дякую бізнесу, який сьогодні підтримує економіку країни та залишається в правовому полі. Знаємо про прогалини в законодавстві, які підривають стабільність та стимулюють розвиток тіньової економіки. Реагуємо та пропонуємо механізми протидії тінізації бізнесу», ― зазначив Олексій Кучер.

Одним із механізмів протидії тінізації такого сектору виступає стаття 164 КпАП, яка передбачає відповідальність за порушення законодавчих вимог ведення господарської діяльності, зокрема легалізації та отримання дозвільних документів.

Щоб забезпечити баланс інтересів держави та бізнесу ДРС вважає за необхідне порушити питання практичної реалізації цієї норми щодо адміністративної відповідальності за порушення порядку провадження господарської діяльності.

ДРС ініціювала відповідне звернення до центральних органів виконавчої влади.

За повідомленням ДРС


Боротьба триває, і наш обов'язок щодня на максимум працювати в тилу. Підтримувати Україну за будь-яких обставин, бо тільки разом — ми сила. Для вас є підтримка від редакції — до 6-ти місяців безплатного доступу до Головбух, Головбух Агро, Головбух Медицина, а також до експертно-правової системи «Експертус Головбух». Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з особистим менеджером, телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні). Будьмо на зв’язку щодня!


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Криптовалюти: бухоблік і декларування

Що таке криптовалюта та чи легально нею користуватися, яке законодавче регулювання криптовалют існує насьогодні. Також мова піде про електронне декларування криптовалют, облік і оподаткування операцій з криптовалютами, питання фінансового моніторингу криптовалют як віртуальних активів
20033

Акт податкової перевірки 2025

Акт податкової перевірки — це документ, яким частіше за все закінчується податкова перевірка. Що в ньому має бути і на що звернути увагу? Як використати інформацію з нього для оскарження та можливі варіанти дій після отримання акта? Які зміни у змісті акта податкової перевірки у 2025 році? Відповіді у консультації
34992

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді