Як отримати виплати від міжнародних організацій через єДопомогу

Мінсоцполітики відповіло на найпоширеніші запитання щодо виплат від міжнародних організацій.

Як подати заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій через єДопомогу

Не виплатили зарплату через війну: чим це загрожує

Мінсоцполітики за підтримки Мінцифри та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції створили платформу єДопомога, щоб підтримати українців під час війни.

Платформа єДопомога має три напрями:

  • «єДопомога державна» — дізнайтеся, як отримати допомогу від держави;
  • «єДопомога волонтерська» — самостійно допоможіть людям, які постраждали від війни, або залиште заявку на допомогу, якщо вкрай цього потребуєте;
  • «єДопомога міжнародна» — подайте заявку на допомогу від міжнародних організацій.

Хто може отримати допомогу від міжнародних організацій?

Для міжнародних організацій пріоритетними є найнезахищеніші верстви населення, що мають соціальні статуси: особа з інвалідністю, пенсіонер, одинока мати або батько, багатодітна сім’я, отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема, з числа внутрішньо переміщених осіб.

Заявку на платформі може залишити будь-яка людина, а от вирішують щодо виплат та яким саме категоріям населення допомогти — міжнародні організації.

Зі свого боку Мінсоцполітики верифікує дані заявника за державними інформаційними реєстрами та базами даних, що дає змогу отримувати перевірену інформацію про особу.

Чи є пенсіонери серед цих категорій?

Категорія «пенсіонер» у заявці є. Однак запити від міжнародних організацій на реєстри заявок мають декілька критеріїв. Наприклад, пенсіонер + визначений регіон або інша соціальна категорія.

На платформі «єДопомога міжнародна» у вкладенні Умови надання допомоги є вся необхідна інформація про організації, які надають допомогу, та кому саме її надають.

Що потрібно зробити, аби отримати допомогу?

  1. Зайдіть на платформу єДопомога
  2. Оберіть напрям «Виплати від міжнародних організацій»
  3. Заповніть заявку

Вкажіть номер телефону, IBAN, ІПН (РНОКПП) та паспортні дані. Важливо, що лише один із батьків може подати інформацію про дітей у своїй заяві, інакше дані дублюватимуться, що призводитиме до помилок.

За інформацією Урядового порталу


Наші спільний опір, щоденна боротьба наших хлопців та дівчат на передовій і наша надважка робота в тилу приносить свої результати. Ворог знесилений, а ми втримуємо економіку України на гідному рівні, навіть у такі скрутні часи. Тому надаємо вам знижку в 40% для передплати фахових видань «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також до експертно-правової системи «Експертус Головбух» на рік.

Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з вашим менеджером, телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні). Миру нам. Тримаймо рівень!


безплатний вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Облікова ставка НБУ 2024

Облікова ставка НБУ — монетарний інструмент, за яким НБУ встановлює для суб'єктів грошово-кредитного ринку орієнтир щодо вартості залучених та розміщених грошових ресурсів. Із 20.09.2024 розмір облікової ставки НБУ залишиться на рівні 13% річних
53410

Медичне страхування працівників за рахунок роботодавця: які податки сплатити

Консультація допоможе правильно облікувати страхові внески та оподаткувати вартість медичного страхування у вигляді страхових платежів, які сплачуються за рахунок витрат роботодавця
32995

Календар бухгалтера 2024: жовтень

Актуальна осіння інформація для бухгалтера — виробничий календар на жовтень 2024 року та податковий календар на жовтень 2024 року. Розрахувати зарплату, відпускні та лікарняні, скласти табель робочого часу, вчасно подати фінансову, податкову та статистичну звітність і сплатити податки — у поміч календар для бухгалтера на жовтень 2024 року
19788

Зміни у наданні платних послуг ЗОЗ: постреліз до вебінару

Редакція журналу «Головбух Медицина» 10.09.2024 провела безплатний вебінар на тему «Зміни в наданні платних послуг: комунікаційна платформа для бухгалтерів ЗОЗ». Тримайте постреліз до цього вебінару: тези, запис, відповіді на запитання. Запитань отримали так багато, що вдвічі перевищили час трансляції, але всіх так і не опрацювали. Тому невдовзі проведемо частину другу вебінару. Реєструйтеся, читайте напрацьовані рекомендації та надсилайте нові запитання. З’ясуємо нюанси втілення змін
83

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді