Як отримати виплати від міжнародних організацій через єДопомогу

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Мінсоцполітики відповіло на найпоширеніші запитання щодо виплат від міжнародних організацій.

Як подати заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій через єДопомогу

Не виплатили зарплату через війну: чим це загрожує

Мінсоцполітики за підтримки Мінцифри та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції створили платформу єДопомога, щоб підтримати українців під час війни.

Платформа єДопомога має три напрями:

  • «єДопомога державна» — дізнайтеся, як отримати допомогу від держави;
  • «єДопомога волонтерська» — самостійно допоможіть людям, які постраждали від війни, або залиште заявку на допомогу, якщо вкрай цього потребуєте;
  • «єДопомога міжнародна» — подайте заявку на допомогу від міжнародних організацій.

Хто може отримати допомогу від міжнародних організацій?

Для міжнародних організацій пріоритетними є найнезахищеніші верстви населення, що мають соціальні статуси: особа з інвалідністю, пенсіонер, одинока мати або батько, багатодітна сім’я, отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема, з числа внутрішньо переміщених осіб.

Заявку на платформі може залишити будь-яка людина, а от вирішують щодо виплат та яким саме категоріям населення допомогти — міжнародні організації.

Зі свого боку Мінсоцполітики верифікує дані заявника за державними інформаційними реєстрами та базами даних, що дає змогу отримувати перевірену інформацію про особу.

Чи є пенсіонери серед цих категорій?

Категорія «пенсіонер» у заявці є. Однак запити від міжнародних організацій на реєстри заявок мають декілька критеріїв. Наприклад, пенсіонер + визначений регіон або інша соціальна категорія.

На платформі «єДопомога міжнародна» у вкладенні Умови надання допомоги є вся необхідна інформація про організації, які надають допомогу, та кому саме її надають.

Що потрібно зробити, аби отримати допомогу?

  1. Зайдіть на платформу єДопомога
  2. Оберіть напрям «Виплати від міжнародних організацій»
  3. Заповніть заявку

Вкажіть номер телефону, IBAN, ІПН (РНОКПП) та паспортні дані. Важливо, що лише один із батьків може подати інформацію про дітей у своїй заяві, інакше дані дублюватимуться, що призводитиме до помилок.

За інформацією Урядового порталу


Наші спільний опір, щоденна боротьба наших хлопців та дівчат на передовій і наша надважка робота в тилу приносить свої результати. Ворог знесилений, а ми втримуємо економіку України на гідному рівні, навіть у такі скрутні часи. Тому надаємо вам знижку в 40% для передплати фахових видань «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також до експертно-правової системи «Експертус Головбух» на рік.

Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з вашим менеджером, телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні). Миру нам. Тримаймо рівень!


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт про відповідність резидента Дія Сіті: як заповнити і коли подати

1 червня — дедлайн подання Звіту про відповідність резидента Дія Сіті та незалежного висновку. У цій консультації знайдете все, на що треба зважити, аби не втратити правових та податкових преференцій
27

Як відобразити в обліку та оподаткувати спецодяг

Безплатно забезпечити працівника спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту (ЗІЗ) на роботі — це обов’язок роботодавця. Правильно відобразити це в обліку — обов’язок бухгалтера. У консультації — як придбати та оформити ЗІЗ, як їх облікувати і списати з різними варіантами оподаткування
65188

Малоцінні необоротні матеріальні активи: відображаємо в обліку

Малоцінні, але необхідні, особливо в офісі. Хто відмовиться в спеку від кондиціонера чи в холод від обігрівача? Принтери, сканери, ксерокси, меблі, кондиціонери — більшість офісного обладнання належить до малоцінних необоротних матеріальних активів. Сьогодні про основні нюанси обліку малоцінних необоротних матеріальних активів
275250

Малоцінні швидкозношувані предмети (МШП)

Малоцінний в обліку не означає не потрібний у господарстві. Без цих дрібниць взагалі може зупинитися виробничий процес, оскільки без спецодягу та інструментів робітники не будуть працювати. Такі об’єкти, як правило, відображаються в обліку як малоцінні швидкозношувані предмети (МШП). У консультації — про визначення, облік та списання МШП
311277

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді