Як заповнити рядок «порядковий №» податкової декларації з податку на нерухомість

Податківці пояснили, як заповнити рядок «порядковий №» податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Як виправити помилки у звітній декларації на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Банк проведень: облік штрафів, пені, неустойки у відповідача та позивача

Податкову декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердив Мінфін наказом від 10.04.2015 № 408 (далі – декларація).

Форма декларації передбачає заповнення рядка «порядковий №» із зазначенням у рядку 1 заголовної частини типу декларації: «звітна», «звітна нова» або «уточнююча».

Згідно з приміткою 2 інформації до декларації в рядку «порядковий №» заголовної частини зазначають номер декларації арабськими цифрами, починаючи з одиниці, послідовно за порядком зростання кількості поданих з початку року таких декларацій.

Так, якщо це перша декларація у звітному році, то подавайте «звітну» декларацію. У рядку «порядковий №» якої проставляйте «01», а у полі «звітна» — позначку «Х».

Якщо після надання у звітному році «звітної» декларації виникла необхідність уточнення або зміни об’єктів, бази оподаткування, податкових зобов’язань по тій самій тергромаді, і якщо така необхідність виникла до 20 лютого включно, можете подати декларацію з типом «звітна нова» (проставляйте позначку «Х» у полі «звітна нова»).

Оскільки «звітна» декларація вже подана, то «звітна нова» декларація – це вже друга подана Декларація у поточному році, тому порядковий номер декларації «02».

У разі якщо подаєте до податкового органу за місцезнаходженням об’єкта оподаткування першу «уточнюючу» декларацію, де уточнюєте нараховану суму податку після настання граничного терміну подання декларації, то у полі «уточнююча» проставляйте позначку «Х», обов’язково зазначайте реєстраційний номер декларації в податковому органі, яку уточнюєте. У рядку «порядковий №» проставляйте «03».

ЗІР, категорія 106.07


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Оподаткування доходів фізосіб від продажу майна

Час від часу у фізосіб виникає потреба у продажі квартир, будинків, земельних ділянок, автомобілів та іншого майна. Як оподатковуються такі продажі, чи завжди треба подавати податкову декларацію – відповіді на ці питання та приклади заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи у результаті продажу нерухомого та рухомого майна знайдете у консультації
623

Транспортний податок: хто, коли, скільки

Готуйтеся платити транспортний податок, якщо ви вважаєте, що автомобіль повинен втілювати перевагу високих технологій, а розкіш і комфорт ніколи не бувають зайвими. І це правило, яке встановлює нам держава. У консультації про правила нарахування транспортного податку в Україні
69300

Розмитнення авто 2024

У консультації розглянемо правила розмитнення авто, нове в розмитненні автомобілів, а також розмитнення електромобілів
161423

Продаж земельної ділянки 2024

Земля – цінний та вічний актив. Водночас це досить специфічний об’єкт у бухгалтерському обліку. Сьогодні в консультації — продаж земельної ділянки в умовах поетапного зняття мораторію на продаж землі та воєнного стану, про договори купівлі-продажу земельної ділянки, а також оподаткування продажу земельної ділянки та його облік
54273

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді