Банк проведень: облік штрафів, пені, неустойки у відповідача та позивача
Податкову декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердив Мінфін наказом від 10.04.2015 № 408 (далі – декларація).
Форма декларації передбачає заповнення рядка «порядковий №» із зазначенням у рядку 1 заголовної частини типу декларації: «звітна», «звітна нова» або «уточнююча».
Згідно з приміткою 2 інформації до декларації в рядку «порядковий №» заголовної частини зазначають номер декларації арабськими цифрами, починаючи з одиниці, послідовно за порядком зростання кількості поданих з початку року таких декларацій.
Так, якщо це перша декларація у звітному році, то подавайте «звітну» декларацію. У рядку «порядковий №» якої проставляйте «01», а у полі «звітна» — позначку «Х».
Якщо після надання у звітному році «звітної» декларації виникла необхідність уточнення або зміни об’єктів, бази оподаткування, податкових зобов’язань по тій самій тергромаді, і якщо така необхідність виникла до 20 лютого включно, можете подати декларацію з типом «звітна нова» (проставляйте позначку «Х» у полі «звітна нова»).
Оскільки «звітна» декларація вже подана, то «звітна нова» декларація – це вже друга подана Декларація у поточному році, тому порядковий номер декларації «02».
У разі якщо подаєте до податкового органу за місцезнаходженням об’єкта оподаткування першу «уточнюючу» декларацію, де уточнюєте нараховану суму податку після настання граничного терміну подання декларації, то у полі «уточнююча» проставляйте позначку «Х», обов’язково зазначайте реєстраційний номер декларації в податковому органі, яку уточнюєте. У рядку «порядковий №» проставляйте «03».
Підприємство реалізувало товари і показало нарахування ПДВ на рахунках обліку. Проте під час реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) оформлену податкову накладну заблокувала система. Якими записами в обліку продавця і покупця показати заблоковані податкові накладні?