Із 13 вересня діє новий порядок застосування РРО — що змінили

Мінфін затвердив зміни до порядків застосування РРО та ПРРО. Тепер торговці алкогольними напоями мають вказувати цифрове значення штрихового коду акцизної марки.

rro.jpg

10 пам’яток: Фінансова звітність за 2024 рік

Наказ Мінфіну від 17.08.2022 № 243

13.09.2022 набрав чинності наказ Мінфіну від 17.08.2022 № 243, який уніс зміни до:

  • Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 № 547;
  • Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну від 23.06.2020 № 317.

Тепер торговці мають проводити розрахункові операції через РРО для підакцизних товарів у режимі програмування із зазначенням:

  • коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, найменування товарів, цін товарів та обліку їх кількості;
  • цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку (серія та номер) за роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

 


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма ведення обліку товарних запасів ФОП: як організувати

Товарний облік — звична річ для ФОПів. Та чи впевнені ви, що організували облік товарних запасів в усіх необхідних випадках? Проаналізуємо нормативку, наголосимо на документації, розберемо практичні ситуації
48377

Програмний РРО (ПРРО)

Програмні РРО — гідна альтернатива старому доброму касовому апарату. Адже за допомогою віртуальних РРО розраховуватися з покупцями і зручніше, і дешевше. Все про програмний РРО: кому і коли застосовувати, як зареєструвати та працювати
22899

Робота РРО під час воєнного стану

Розрахункові операції потребують застосування РРО. Воєнний час — не виняток. Однак наразі платежі через касові апарати мають певні особливості. Розглянемо їх.
41317

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді