СКАЧАЙТЕ ПАМ'ЯТКУ: Граничні строки реєстрації ПН/РК і штрафи за їх порушення 📝
Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затвердив Кабмін від 11.12.2019 № 1165 (далі — Порядок).
Платник податку має право подати до ДПС таблицю даних платника ПДВ (далі — Таблиця) за встановленою формою (додаток 5 до Порядку).
У Таблиці зазначають:
- види економічної діяльності відповідно до КВЕД;
- коди товарів згідно з УКТЗЕД, що постачає та/або придбаває (отримує) платник, ввозить на митну територію України;
- коди послуг за Державним класифікатором продукції та послуг, які платник постачає та/або придбаває (отримує), ввозить на митну територію України; далі — ДКПП (п. 13 Порядку).
Платник подає Таблицю з поясненням, в якому вказує вид діяльності з посиланням на податкову та іншу звітність (п. 14 Порядку).
Тож, коли платник ПДВ не зазначив інформації про види діяльності в Таблиці, яку попередньо подав ДПС, він має подати нову Таблицю. У новій Таблиці зазначає потрібні види діяльності, а також відповідні коди товарів за УКТ ЗЕД і коди послуг за ДКПП.
За інформацією ДПС у Чернівецькій області
Підкажемо на прикладах реальних ситуацій, на що зважати платникам ПДВ, коли готують таблиці даних. Адже таблиця, яку врахували контролери, є дієвим способом успішно зареєструвати податкові накладні