Як змінити інформацію про види діяльності в Таблиці даних платника ПДВ

Інформацію про види діяльності, яких не згадали в попередній Таблиці даних платника ПДВ, слід зазначити в новій таблиці. Що в ній зазначити — читайте далі

Як змінити інформацію про види діяльності в Таблиці даних платника ПДВ

СКАЧАЙТЕ ПАМ'ЯТКУ: Граничні строки реєстрації ПН/РК

Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затвердив Кабмін від 11.12.2019 № 1165 (далі — Порядок).

Платник податку має право подати до ДПС таблицю даних платника ПДВ (далі — Таблиця) за встановленою формою (додаток 5 до Порядку).

У Таблиці зазначають:

  • види економічної діяльності відповідно до КВЕД;
  • коди товарів згідно з УКТЗЕД, що постачає та/або придбаває (отримує) платник, ввозить на митну територію України;
  • коди послуг за Державним класифікатором продукції та послуг, які платник постачає та/або придбаває (отримує), ввозить на митну територію України; далі — ДКПП (п. 13 Порядку).

Платник подає Таблицю з поясненням, в якому вказує вид діяльності з посиланням на податкову та іншу звітність (п. 14 Порядку).

Тож, коли платник ПДВ не зазначив інформації про види діяльності в Таблиці, яку попередньо подав ДПС, він має подати нову Таблицю. У новій Таблиці зазначає потрібні види діяльності, а також відповідні коди товарів за УКТ ЗЕД і коди послуг за ДКПП.

За інформацією ДПС у Чернівецькій області

 


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Оновлені довідники податкових пільг

Податкова оприлюднила оновлений довідник податкових пільг станом на 31.03.2025. Там знайдете перелік пільг із податку на прибуток, оподаткування неприбуткових установ й організацій, плати за землю, ПДВ, державного мита тощо
14072

Як отримати витяг платника ПДВ 2025

Де взяти витяг з реєстру платників ПДВ? У статті знайдете алгоритм отримання витягу з реєстру платників ПДВ, а також бланк запиту про отримання витягу з реєстру платників податку на додану вартість (Форма № 1-ЗВР)
21593

Реєстрація податкової накладної в ЄРПН

Реєстрація податкових накладних обов'язкова, адже без неї вони фактично недійсні. А ще ― загрожує штрафом несвоєчасна реєстрація податкових накладних. Однак в умовах воєнного стану правила дещо змінилися. В огляді експерт розбирає строки реєстрації податкових накладних, порядок реєстрації податкових накладних та граничний термін реєстрації податкових накладних
291156

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді