Як отримати витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Для отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій подайте запит до ДПС. Запевніться, що правильно заповнили всі необхідні реквізити запиту

Нагадуємо, що Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру затвердив Кабмін постановою від 13.07.2016 № 440 (далі — Порядок)

Неприбуткові організації можуть звернутися до податкового органу із Запитом про отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі — Запит).

Форма Запиту наведена у додатку 3 до Порядку.

Усі розділи Запиту підлягають заповненню.

Зокрема, у Запиті слід заповнити наступні реквізити:

  • найменування контролюючого органу, до якого подаєте Запит;
  • код неприбуткової організації згідно з ЄДРПОУ;
  • найменування неприбуткової організації;
  • місцезнаходження неприбуткової організації;
  • контактні номери телефонів;
  • спосіб отримання витягу;
  • прізвище, ім’я, по батькові керівника неприбуткової організації та його підпис;
  • дата;
  • печатка (за наявності).

Запит обов’язково підписує керівник або особа, що має право підпису документів неприбуткової організації, із зазначенням дати.

При створенні Запиту (ідентифікатор форми J1305001) в Електронному кабінеті передбачили автоматичне передзаповнення форми Запиту реєстраційними та обліковими даними платника.

Для обрання способу отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ і організацій необхідно заповнити поле «Спосіб отримання витягу». Для цього у Запиті поставте позначку «x» або «+» в залежності від способу подання Запиту.

За подання Запиту в паперовому вигляді безпосередньо до податкового органу або при надсиланні поштою позначка проставляєте «безпосередньо у контролюючому органі (у разі подання Запиту іншими способами)». У такому разі відповідь (витяг з Реєстру неприбуткових установ і організацій або повідомлення про відсутність відомостей у Реєстрі неприбуткових установ і організацій) на Запит вручать платнику особисто (його представнику) в податковому органі до якого подали Запит.

У разі подання Запиту засобами електронного зв’язку в електронній формі через Електронний кабінет у полі «Спосіб отримання витягу» проставляйте позначку «електронною поштою (у разі подання Запиту засобами електронного зв’язку)». Відповідь на Запит (витяг з Реєстру неприбуткових установ і організацій або повідомлення про відсутність відомостей у Реєстрі неприбуткових установ і організацій) у такому разі отримаєте в Електронному кабінеті.

За інформацією ДПС у Дніпропетровській області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12037

Код УКТ ЗЕД: як знайти

Щоб отримати код УКТ ЗЕД онлайн, скористайтеся навігатором від системи «Експертус Головбух» — знайдіть свій код товару за УКТ ЗЕД
52421

Додаток ПП до Податкової декларації з податку на прибуток

У Додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» прибутківці розкривають інформацію про суми податкових пільг, якими скористалися. Пояснимо, як обчислити суму податкової пільги, як заповнити новий додаток та які штрафи загрожують за його неподання
34023

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді