Особливості заповнення реєстраційної заяви за формою № 1-РРО

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Усі розділи реєстраційної заяви за формою № 1-РРО обов’язково заповнюйте

Особливості заповнення реєстраційної заяви за формою № 1-РРО

Безготівкова оплата або cashless-розрахунки

Реєстрацію реєстратора розрахункових операцій (далі — РРО) здійснюють в ДПС за основним місцем обліку госпсуб’єкта як платника податків (глава 2 розд. II Порядку реєстрації та застосування РРО, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 № 547; далі — Порядок № 547).

Для реєстрації РРО госпсуб’єкт або його представник подає до податкової заяву про реєстрацію РРО за формою № 1-РРО визначеною у додатку 1 до Порядку № 547 (далі — реєстраційна заява № 1-РРО). Ідентифікатор форми J/F1311405.

Госпсуб’єкти можуть подавати реєстраційні заяви № 1-РРО в електронній формі.

Усі розділи реєстраційної заяви № 1-РРО підлягають обов’язковому заповненню.

У графах розділу 3 зазначайте дані щодо господарської одиниці, а саме:

  • назву,
  • адресу,
  • поштовий індекс,
  • область,
  • район,
  • місто,
  • вулицю,
  • будинок,
  • код території згідно з п’ятим (за наявності) або четвертим рівнем Кодифікатора адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад та ідентифікатор об’єкта оподаткування. Заповнюйте згідно з даними графи 5 «Ідентифікатор об’єкта оподаткування» Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (даліПовідомлення № 20-ОПП).

Платник зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, податкову за основним місцем обліку шляхом подання Повідомлення № 20-ОПП за формою, визначеною у додатку 10 до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588.

Згідно з Пам’яткою для заповнення розділу 3 Повідомлення № 20-ОПП, графа 5 «Ідентифікатор об’єкта оподаткування» — це числове значення, яке складається з коду типу об’єкта оподаткування та внутрішнього ідентифікатора, прийнятого самою особою, що складається з 5-ти знаків.

Наприклад: для кафе ідентифікатор об’єкта оподаткування може бути 24700001, де 247 — код типу об’єкта оподаткування відповідно до рекомендованого довідника типів об’єктів оподаткування, 00001 — внутрішній ідентифікатор, прийнятий особою.

За інформацією ДПС по роботі з ВПП


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Видатковий касовий ордер: заповнення&зразок

Видатковий касовий ордер — це обов’язковий документ, якщо підприємство має касу та видає готівку на господарські потреби чи передає її до банку. Коли заповнюєте форму, зважайте на все — від форми бланку до заповнення реквізитів. У консультації розповімо про заповнення видаткового касового ордера
93807

Z-звіт: як сформувати

Z-звіт — це обов’язковий денний звіт касового апарату — як звичайного, так і програмного. Друкувати його чи ні, як, де і скільки зберігати, як часто формувати Z-звіт, електронний Z-звіт, особливості Z-звітів програмних РРО, відповідальність за порушення — в огляді
85600

Порядок роботи додаткових кас на підприємстві

У консультації розглянемо, чи може підприємство мати кілька кас, чи потрібна касова книга відокремленому підрозділу, як встановлюється ліміт каси для відокремлених підрозділів, який порядок здавання готівки відокремленими підрозділами
9595

Програмний РРО (ПРРО): як працювати у 2025 році

Програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО) — альтернатива старому доброму касовому апарату. Адже за допомогою програмних РРО розраховуватися з покупцями і зручніше, і дешевше. Все про ПРРО: кому і коли застосовувати, як зареєструвати та працювати
23323

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді