Форму Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації затвердив Мінфін наказом від 17.06.2016 № 553, у редакції наказу від 28.04.2017 № 469 (далі — Звіт). Звіт подають неприбуткові підприємства, установи та організації, визначені пунктом 133.4 Податкового кодексу України (п. 46.2 ПК).
Фінзвітність або звіт про фінансовий стан (баланс) та звіт про прибутки та збитки та інший сукупний дохід (звіт про фінрезультати), що подають відповідно до абзаців першого та другого пункту 46.2 ПК, є додатком, зокрема, до Звіту та його невід’ємною частиною (абз. 3 п. 46.2 ПК).
Податкові декларації, подають за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року, крім випадків, передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 ПК — протягом 60 к. дн., що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (пп. 49.18.3 ПК).
У відповідних клітинках відомостей про одночасне подання до Звіту форм фінансової звітності передбачили проставляння позначки «+».
Таким чином, неприбуткові організації у разі наявності будь-яких показників, які підлягають декларуванню (в тому числі показників, які мають нульове значення або підлягають декларуванню у складі фінзвітності, що подають разом зі Звітом), зобов’язані подавати Звіт та форми фінзвітності у строки, передбачені пунктом 49.18 ПК, оскільки її подають неприбутківці як додаток до Звіту та вона є його невід’ємною частиною.
Бізнесу та бюджетній сфері репрезентували проєкт Держбюджету на 2025 рік. Ключовою позицією є рівень мінімальної зарплати. Проте маємо доволі цікаві норми, які впливають на сплату ЄСВ та виплату індексації. Експерт пояснив, до яких змін варто підготуватися