Пенсійний фонд України пояснив особливості заповнення деяких реквізитів таблиці 6 форми № Д4. Так, від’ємні суми можна вносити до таблиці лише:
- при відображенні сум перерахунків зарплати, пов’язаного з уточненням кількості відпрацьованого часу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю та допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, нарахованих у попередніх періодах;
- при відображенні сторнованих сум відпускних і лікарняних та допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, нарахованих у попередніх періодах.
Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності
Якщо необхідно зменшити показники реквізитів 13–15, то можна застосовувати знак «–» із зазначенням місяця і року за який його змінюють.
Реквізит 15 має відповідати кількості календарних днів місяця. Тобто він дорівнюватиме 28, 29, 30 або 31, залежно від місяця. Коли працівника прийнято на роботу не з 1-го числа або звільнено не останнім днем місяця, цей показним матиме інше значення.
Зазначений реквізит заповнюють одним значенням у одному рядку, що відповідає звітному. За наявності декількох рядків по одній застрахованій особі реквізит 15 зазначають лише в одному — в тому, де зазначені дані про суми зарплати (за наявності).