Платники податку, які згідно зі статтею 209 розділу V Податкового кодексу України застосовують спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, крім декларації 0110 подають податкову декларацію з позначкою «0121»/«0122»/«0123», яка є невід’ємною частиною звітності за відповідний звітний період.
Платники податку, які згідно зі статтею 209 розділу V Податкового кодексу України застосовують спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, крім декларації 0110 подають податкову декларацію з позначкою «0121»/«0122»/«0123» (далі — декларація 0121-0123), яка є невід’ємною частиною звітності за відповідний звітний період. До такої податкової декларації включаються лише ті операції, що стосуються спеціального режиму.
У рядку 1 декларації 0121-0123 вказуються виключно операції з постачання сільськогосподарським підприємством вироблених (наданих) сільськогосподарських товарів/послуг на власних або орендованих виробничих потужностях, а також на давальницьких умовах.
Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності
Операції з продажу основних засобів щодо яких сума ПДВ, сплачена (нарахована) при їх придбанні, відображалася в податкових деклараціях з ПДВ з позначкою «0121»/«0122»/«0123» зазначаються суб’єктом спеціального режиму в податковій декларації з ПДВ, за якою здійснюються розрахунки з бюджетом.
Одночасно з цим, такий суб’єкт в податковій декларації з ПДВ з позначкою «0121»/«0122»/«0123» має здійснити коригування податкового кредиту на суму, яка відповідає сумі податку, нарахованій на недоамортизовану у бухгалтерському обліку вартість основного фонду, та відобразити таку суму в декларації з ПДВ, за якою здійснюються розрахунки з бюджетом.
За словами першого заступника начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Марії Мельник, cтаном на 01.01.2014 на обліку в органах Міндоходів області перебуває 381 платник ПДВ — «спецрежимник».
Як розрахувати середню зарплату для відпускних у складних ситуаціях? У цій статті пояснюємо, як враховувати місячні, квартальні та річні премії, як діяти, якщо у розрахунковому періоді був простій, відпустка за власний рахунок, неповний робочий тиждень або призупинення дії трудового договору. Також розглядаємо, як обчислити середню зарплату для відпускних, якщо втрачено облікові дані через війну
У статті все про святкові та неробочі дні у 2025 році
У положенні про преміювання фіксують, за які досягнення й у якому порядку працівники отримують премії. Такий документ захищає роботодавця і пояснює працівнику, коли чекати додаткової оплати. У статті — структура положення, обов’язкові формулювання, типові помилки та зразок на 2025 рік
У день звільнення роботодавець повинен провести остаточний розрахунок із працівником та виплатити йому всі належні суми. Цей матеріал — покроковий гід для бухгалтера: як підготувати наказ, розрахувати всі виплати й правильно оформити розрахунковий листок
У 2025 році відрядження за кордон потребує особливої уваги: і через воєнний стан, і через нові обмеження на виїзд. У цьому матеріалі — як правильно оформити закордонне відрядження, які документи підготувати, як обліковувати витрати та добові, а також які обмеження і дозволи діють під час війни. Усе — з прикладами й поясненнями для бухгалтера