На офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України запроваджено офіційне оприлюднення відомостей про справи про банкрутство

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

З 19 січня 2014 набрало чинності положення Закону щодо офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство на офіційному веб-сайті ВГСУ в мережі Інтернет

З 19 січня 2014 набрали чинності положення Закону щодо офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство на офіційному веб-сайті ВГСУ в мережі Інтернет. Для їх реалізації пленумом ВГСУ 17 грудня 2013 року затверджено «Положення про порядок офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство» (далі Положення).

З метою реалізації положень на офіційному веб-сайті ВГСУ в розділі «Оприлюднення відомостей про справи про банкрутство» господарські суди розміщуватимуть: повідомлення про прийняття до розгляду заяви про затвердження плану санації боржника до порушення провадження у справі про банкрутство; оголошення про порушення справи про банкрутство; повідомлення про введення процедури санації; повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; повідомлення про поновлення провадження у справі про банкрутство боржника у зв'язку з визнанням мирової угоди недійсною або її розірванням; оголошення про порушення справи про банкрутство і відкриття процедури санації відповідно до статті 94 Закону.

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності

Крім того, передбачена можливість подачі боржниками та організаторами аукціонів оголошень/повідомлень у справах про банкрутство. У зв'язку з чим на офіційному веб-сайті ВГСУ відповідно оприлюднюються: оголошення про проведення загальних зборів кредиторів у процедурі санації боржника до порушення провадження у справі про банкрутство; оголошення про проведення аукціону з продажу майна боржника; повідомлення про результати аукціону з продажу майна боржника; повідомлення про скасування аукціону з продажу майна боржника.

Також на офіційному веб-сайті ВГСУ у відповідному меню можна переглянути всі оприлюднені відомості про справи про банкрутство. Працює оперативний пошук даних щодо справ про банкрутство, який забезпечується інформаційно-пошуковою системою та здійснюється за такими реквізитами як: ідентифікаційний код (номер) боржника; найменування боржника; номер справи; дата здійснення офіційного оприлюднення; дата та місце проведення аукціону, вид майна, ціна, вид договору, що укладається (для повідомлень щодо проведення аукціону та його результатів).

Довідково та для зручного користування запровадженою системою на сайті розміщено Положення про порядок офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство та Інструкцію користувача Веб-сайт «Подача боржниками та організаторами аукціонів відомостей про справи про банкрутство».

Для засвідчення відомостей, внесених до електронної форми оголошень/повідомлень, використовуватимуться електронні цифрові підписи та електронні печатки (для юридичних осіб) акредитованих в Україні центрів сертифікації ключів. Перелік названих акредитованих центрів сертифікації ключів розміщуватиметься на офіційному веб-сайті ВГСУ.

Вільний безкоштовний доступ до офіційно оприлюднених оголошень/повідомлень забезпечується цілодобово та не обмежений територією нашої держави.

Реалізація вказаних можливостей стала результатом співпраці ВГСУ, зокрема, з Державним підприємством «Інформаційні судові системи».

На переконання Голови ВГСУ Віктора Татькова, офіційне оприлюднення відомостей про справи про банкрутство суттєво полегшить моніторинг оголошень/повідомлень про банкрутство зацікавленими особами.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як привести статут у відповідність до Закону про ТОВ

Чи обов’язковим є приведення статуту ТОВ у відповідність з вимогами Закону про ТОВ, які вимоги до статуту ТОВ діють тепер, чи треба вносити до вже існуючого модельного статуту зміни? Ці та пов’язані з ними питання — в огляді
19028

Новий порядок атестації працівників охорони здоров’я: головні акценти

Нові правила атестації працівників охорони здоров’я змінюють підходи до стажу, категорій і відповідальності. Розповідаємо, як саме оновилася процедура, хто за що відповідатиме, як обчислювати стаж і що тепер буде з кваліфікаційними категоріями
47

10 ситуацій із ТТН, про які варто знати бухгалтеру

До ТТН прискіпливо ставляться як податківці, так і представники Укртрансбезпеки. Аби убезпечити вас від помилок, тримайте відповіді на запитання, з якими читачі зверталися до редакції
48

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді