Затверджено Порядок видачі дозволу на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця.
Діяльність суб’єкта господарювання — роботодавця з наймання працівників для застосування їх праці іншим роботодавцем зазначається ним у реєстраційній картці, що підтверджує проведення держреєстрації юрособи або фізособи — підприємця, як один з основних видів діяльності.
Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності
Однак провадження такої діяльності можливе виключно за наявності дозволу, виданого Державною службою зайнятості під розписку суб’єктові господарювання — роботодавцю або уповноваженій ним особі.
Для отримання дозволу потрібно подати особисто чи надіслати рекомендованим листом заяву про видачу дозволу, до якої додаються:
- підприємствами — копія установчого документа, засвідчена в установленому порядку;
- підприємцем — громадянином України, — паспорт громадянина України, а підприємцем — іноземцем чи особою без громадянства, — паспортний документ (або копія паспорту) іноземця (особи без громадянства);
- проект трудового договору, який містить положення про можливість виконання працівником роботи в іншого роботодавця та виплати йому зарплати не меншої за мінімальну та зарплату, яку отримує працівник в іншого роботодавця за виконання такої ж роботи;
- копія документа, який підтверджує право уповноваженої особи представляти інтереси роботодавця.
- Рішення про видачу дозволу (відмову у його видачі) приймається службою зайнятості протягом 10-ти робочих днів з дати реєстрації заяви.
Постанова набере чинності з дня набрання чинності законом про внесення змін до деяких законів України про видачу дозволу на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця.