Як у Розрахунку провести коригування реквізитів, що не стосуються застрахованої особи
Запитання
Яким чином у Розрахунку після закінчення строку його подання, провести коригування реквізитів, що не стосуються застрахованої особи, у зв’язку з виправленням помилок?
Відповідь
⚡️ ЄДИНА ЗВІТНІСТЬ: ЕКСПЕРТ ДОПОМОЖЕ РОЗІБРАТИСЯ ЗІ СКЛАДНОЮ НОВИНКОЮ ⏩
Якщо після закінчення строку подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) з типом «Звітний» та/або «Звітний новий» необхідно провести коригування реквізитів, що не стосуються застрахованої особи, у зв’язку з виправленням помилок, то подається Розрахунок з типом «Уточнюючий».
«Уточнюючий (у разі коригування виключно реквізитів) для платників єдиного внеску, подається на підставі інформації з раніше поданих Розрахунків і містить інформацію лише за рядками з реквізитами та сумами нарахованого єдиного внеску, які уточнюються.
Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються контролюючими органами до платника податків.
Вагаєтесь, як правильно заповнювати новаційну звітність, на які реквізити звернути особливу увагу, за яким порядком відображати перехідні лікарняні і відпускні, що саме змінили у правилах звітування порівняно з формами Д4 та 1ДФ? Відповіді на ці та інші практичні запитання за посиланням нижче.