Графи, податкового розрахунку за ф. 1ДФ, які необхідно заповнювати нотаріусу/ЮО - посереднику за операцією купівлі-продажу нерухомого/рухомого майна між ФО

68

Запитання

Які графи податкового розрахунку за ф. 1ДФ необхідно заповнювати нотаріусу/ЮО - посереднику за операцією купівлі-продажу нерухомого/рухомого майна між ФО?

Відповідь

За операцією купівлі-продажу нерухомого/рухомого майна між фізичними особами нотаріус/юридична особа – посередник виконує функції податкового агента лише в частині надання інформації контролюючим органам про суму отриманого платником податку доходу і суму сплаченого до бюджету податку на доходи фізичних осіб, та у податковому розрахунку за формою 1ДФ заповнює такі графи:

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності

  • графа 1 – порядковий номер кожного рядка, що заповнюється;
  • графа 2 – податковий номер або серія та номер паспорта;
  • графа 3а – сума доходу платника податку, отриманого від продажу нерухомого/рухомого майна;
  • графа 4а – сума податку, що підлягає сплаті до бюджету;
  • графа 4 – сума фактично перерахованого податку;
  • графа 5 – код ознаки доходу («104» – у разі отримання доходів від операцій з продажу об’єктів нерухомого майна та «105» – у разі продажу рухомого майна).

Крім цього, нотаріусам необхідно відображати у податковому розрахунку за ф. 1ДФ військовий збір щодо посвідчених ними договорів з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна між фізичними особами, а також виданих свідоцтв про право на спадщину та/або посвідчення договорів дарування. При цьому в рядку «Військовий збір» розд. 2 податкового розрахунку за ф. 1ДФ проставляються загальні суми виплаченого доходу та фактично утриманого (перерахованого) військового збору.

Читати повну відповідь

ЗІР, категорія 103.25


Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Додаток Д5 до Податкового розрахунку з ПДФО, ВЗ та ЄСВ: коли подавати і як заповнювати

Коли вперше подавати Додаток Д5 до Податкового розрахунку? Ознайомтеся з останніми змінами і скачайте приклади заповнення Додатка Д5 до об'єднаної звітності для типових ситуацій
28452

Додаток 4ДФ Податкового розрахунку з ПДФО, ВЗ та ЄСВ: приклади

Додаток 4 ДФ Податкового розрахунку з ПДФО, ВЗ та ЄСВ призначений для того, щоб відображати в ньому нарахування будь-яких доходів на користь фізосіб, зокрема й фізосіб-підприємців. З’ясуємо, як заповнити Додаток 4ДФ об’єднаної звітності та розглянемо приклади заповнення Додатка 4ДФ для типових ситуацій
74011

Додаток Д1 об'єднаної звітності: як заповнити

Згадайте основні правила заповнення Додатка Д1 до Податкового розрахунку сум доходу. Експерт акцентує на основних змінах у формі, що пов’язані з переходом на місячний звітний період. Правильно звітувати з ЄСВ у Додатку Д1 вам допоможуть зразки заповнення для ситуацій із практики
62425

Алгоритм заповнення єдиної звітності 2021

Звітувати з ЄСВ повинен майже кожний суб’єкт господарювання. Це стосується як тих, хто має найманих працівників, так і самозайнятих осіб, які звітують “за себе”. У консультації розглянемо, по яких звітах наразі “розподілений” ЄСВ та зосередимося на звітуванні з ЄСВ по найманим працівникам, наведемо зразок заповнення єдиної звітності.
27064

Заповнення форми № 1ДФ

Форма 1ДФ 2020 – щоквартальний звіт, який пов’язаний зі сплатою ПДФО та військового збору. Подається завжди, якщо нараховувався дохід фізичним особам. Сьогодні в консультації про нюанси заповнення форми № 1ДФ за ІІІ квартал 2020.
134722