Добрий день, працівник у серпні був на лікарняному із 26.08.2024 до 06.09.24. Останній лікарняний закрили і він став «готовий до оплати» у вересні. Нарахування лікарняних по ньому відбулося теж у вересні. Також у вересні 2024-го цей робітник іде у відпустку. Чи включати цей лікарняний, частина якого припадає на дні серпня 2024-го, до розрахунок відпускних?
У який термін пенсіонерові необхідно повідомити Пенсійному фонду України про своє працевлаштування?
Підприємство є критично важливим для економіки. Як вчасно поставити до відома Пенсійний фонд про звільнення працівника або переведення його на іншу посаду (без звільнення)? Чи можна подати таку інформацію через додаток 5 до Податкового розрахунку посеред звітного періоду? У звіті за ІІ кв. 2024 року показали звільнення працівника 28.06.2024, але вже два місяці він перебуває у Списку військовозобов’язаних. Через який час Пенсійний фонд внесе зміни до списку?
Чи мають право контролюючі органи вимагати обов’язкове нарахування мінімальної заробітної плати та утримання з її розміру ПДФО?
Працівник неприбуткової організації їде в закордонне відрядження та після його закінчення залишається за кордоном у щорічній відпустці. Повертається тільки після закінчення цієї відпустки. Організація після повернення з відрядження відшкодовує вартість зворотного квитка. Чи може організація втратити статус неприбутковості, відшкодувавши вартість квитка?
Працівник звільнився 14.06.2024. Але із 21.06.2024 з ним уклали цивільно-правовий договір (ЦПД). Як вказувати кількість календарних днів перебування у трудових та цивільно-правових відносинах у додатку Д1 до Податкового розрахунку?
В якій валюті складається Звіт про використання коштів/електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт за кордон, якщо повернення невикористаних коштів працівником здійснюється в іноземній валюті?
Працівники підприємства часто їздять у відрядження. Через це виникає потреба частину невикористаного авансу по одному відрядженню зарахувати в рахунок іншого відрядження. Чи можна так зробити?
На яку суму заробітної плати працівника — особи з інвалідністю, який працює у ФОП, нараховується єдиний внесок, якщо її розмір не перевищує розміру мінімальної заробітної плати?
Яким чином нараховувати єдиний внесок працівнику за основним місцем роботи, якщо сума допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, в розрізі окремих місяців не перевищує розмір мінімальної заробітної плати?