Відповіді на запитання за темою Оплата праці

Остаточний розрахунок з працівниками та ліквідація платника посеред кварталу: чи можна подати Податковий розрахунок
Чи можна подати Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску до закінчення звітного кварталу, якщо суб’єкт господарювання — податковий агент не здійснює господарську діяльність та провів остаточний розрахунок з найманими працівниками посеред кварталу та у цьому періоді проводить процедуру державної реєстрації припинення?
44
Допомога членам сімей загиблих працівників товариства: що з ПДФО та ВЗ
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО та військовим збором виплата благодійної допомоги (профспілкової виплати), яка не передбачена умовами Статуту профспілкової організації, або виплата допомоги членам сімей загиблих працівників товариства?
61
У які строки виплачувати місячні премії
Підприємство нараховує працівникам премії за результатами роботи за місяць. Дні виплати зарплати: 15-те число — аванс, 30/31-ше — зарплата за другу половину місяця. Премію виплачують 19-го числа наступного місяця за попередній. Чи є порушення строків виплати премії?
175
Чи відображати у додатку 4ДФ кількість мобілізованих працівників
Чи відображається у рядку 04 «Працювало за трудовими договорами (контрактами) (ознака 101)» додатка 4ДФ до Розрахунку кількість працівників, призваних під час мобілізації на військову службу до ЗСУ, яким на строк збереження місця роботи і посади, нараховують та виплачують виплати у вигляді середнього заробітку?
101
Чи можна оплатити послуги самозайнятої особи з поточного рахунку ФОПа
ФОП одночасно зареєстрований як самозайнята особа — адвокат і як платник єдиного податку третьої групи (5%, юридичні послуги). Для кожного виду діяльності має окремий рахунок в банку. Отримав рахунок на оплату послуг, пов’язаних із діяльністю самозайнятої особи, але помилково оплатив із рахунку платника єдиного податку. Як тепер бути? Чи можна зробити взаємозалік?
72
Як визначати суму доплати за тимчасову заміну працівника
Працівник йде у щорічну відпустку, його обов’язки тимчасово виконуватиме інший. За суміщення обов’язків передбачена доплата у розмірі 10% посадового окладу. Як її рахувати: за фактично відпрацьований час чи з місячного окладу?
232