Працівник підприємства втратив трудову книжку. Чи можна використовувати для обчислення страхового стажу до 2004 року при оплаті лікарняних оцифровану трудову книжку працівника?
Чи є об’єктом оподаткування військовим збором сума коштів, видана на відрядження або під звіт, яка надміру витрачена та не повернута в установлені законодавством терміни?
Від якої суми доходів благодійної організації розраховуються 20 відсотків адміністративних витрат: що надійшли на розрахунковий рахунок? Чи враховується безкоштовно отримана допомога?
Чи має право податковий агент виплачувати дохід ФО, у яких відсутня відмітка у паспорті про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта та довідка про отримання РНОКПП?
Який порядок заповнення граф 3а та 3 додатка 4ДФ до Розрахунку, якщо заробітна плата виплачується систематично?
Як та в який термін після подання податковим агентом Розрахунку (в т.ч. уточнюючого), ФО може отримати інформацію про відомості з ДРФО про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків?
Хто є платником єдиного внеску у випадку трудових відносин з домашнім працівником?
Чи потрібно в додатку 4ДФ до Розрахунку заповнювати графу 8 «Дата звільнення з роботи», якщо в звітному періоді, в якому відбулося звільнення працівника, йому не нараховувався та не виплачувався дохід?
Як розрахувати середню заробітну плату для виплати компенсації за невикористані відпустки, якщо у працівника відсутній розрахунковий період?
За якою ставкою військового збору оподатковувати дохід у вигляді середньої заробітний плати, нарахований та виплачений у поточному році працівнику, поновленому на роботі на підставі рішення суду, за час вимушеного прогулу за періоди минулих років, у зв’язку з набранням чинності Законом України від 10.10.2024 № 4015-ІХ