Як виправити помилку, допущену в графі 2 зведеної податкової накладної, яка не призводить до змін обсягів постачання або зменшення/збільшення податкових зобов’язань?
Платник ПДВ отримує помилкові кошти від контрагента, з яким має договірні відносини. На дату надходження коштів у контрагента не виникало грошових зобов’язань перед платником у межах цього договору і нових рахунків контрагентові той не виставляв.
Чи потрібно складати податкову накладну на дату, коли отримали від контрагента зайво сплачені кошти, і реєструвати її в ЄРПН?
Скільки податкових накладних за щоденними підсумками операцій повинен скласти платник податку, якщо протягом дня розрахунки за поставлені товари/послуги проводяться через касу/РРО або через банк, небанківського надавача платіжних послуг чи платіжний пристроїв?
Скільки часу має платник ПДВ, щоб розблокувати розрахунок коригування до податкової накладної?
До якої категорії за ДКПП 016-2010 належить послуга зі стерилізації медичних інструментів? Який код проставити в податковій накладній? Чи поширюється на послугу стерилізації медичних інструментів звільнення від оподаткування ПДВ?
Яким чином заповнюються графи 4, 5 та 6 податкової накладної у разі часткового постачання послуг або оплати частини вартості послуги?
Хто повинен накласти кваліфікований електронний підпис при реєстрації ПН/РК до податкових накладних в ЄРПН у разі звільнення особи, уповноваженої підписувати ПН/РК до податкових накладних до закінчення граничного терміну їх реєстрації та призначення на посаду нової уповноваженої особи?
Як заповнюється податкова накладна за щоденними підсумками операцій якщо в роботі РРО стався збій, в зв’язку з чим в фіскальних чеках та Z-звітах не нараховані / помилково нараховані суми ПДВ на операції з постачання товарів (послуг)?
При поверненні товару ТОВ-продавець склало розрахунок коригування (РК) на суму повернення і відправило його для реєстрації покупцю. Реєстрація цього РК в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) була зупинена через те, що РК подав на реєстрацію платник податку, який відповідає пункту 8 Критеріїв ризиковості платника податку.
ТОВ-продавець надало документи для розблокування і отримало рішення про відмову в реєстрації РК у зв’язку з наявністю податкової інформації, що свідчить про здійснення платником податку ризикових операцій. Покупець повідомив, що на даний час є в переліку ризикових платників, потрапив по ланцюгу. Які дії постачальника в даній ситуації: оскаржити рішення регіональної комісії про відмову у реєстрації РК або дочекатися, поки покупець позбудеться статусу ризикового платника та чи буде в такому випадку автоматичне розблокування?
Товариство — не платник ПДВ передало комісіонеру — неплатнику ПДВ товар на комісію для продажу на 1000 грн. Згодом Товариство реєструється платником ПДВ і отримує від комісіонера звіт про продаж товару на 1200 грн та кошти від реалізації товару. Чи повинно ТОВ скласти податкову накладну на себе на 1200 грн?