Відповіді на запитання за темою Податкова накладна

Помилкову податкову накладну заблокували: чи можливо її відкликати з ЄРПН
Чи подають пояснення та копії документів з метою розгляду питання прийняття податковим органом рішення про реєстрацію в ЄРПН ПН/РК, в обов’язкових реквізитах яких допустили помилку, у разі якщо їх реєстрацію зупинили, та чи можливо відкликати таку ПН/РК з ЄРПН?
974
Списання кредиторської заборгованості, за якою минув термін позовної давності
Як в податковому обліку з ПДВ покупця відобразити операцію зі списання кредиторської заборгованості, за якою минув термін позовної давності, за отриманими товарами/послугами, розрахунки за які не провели з постачальниками – резидентами?
1156
Не подали копії документів та письмові пояснення до заблокованих ПН: чи будуть штрафи
Чи застосовують штрафні санкції за не реєстрацію в ЄРПН податкової накладної/розрахунку коригування до податкової накладної (ПН/РК), реєстрацію яких зупинили, якщо платник не подав копії документів та письмові пояснення, необхідні для прийняття ДПС рішення про їх реєстрацію?
350
Як виправити ПН, яку склали на тендерне постачання без урахування зміни ставки ПДВ
На виконання тендерного договору підприємство 20.06.2023 відвантажило бюджетній установі товар — пально-мастильні матеріали (ПММ) на суму 63 625 грн, у т. ч. ПДВ 7%. Оплата з рахунку в Держказначействі на суму 63 625 грн надійшла 05.07.2023. Підприємство склало податкову накладну (ПН) на дату оплати — 05.07.2023 із ПДВ за ставкою 7% на суму 63 625 грн. Утім, із 01.07.2023 ставка ПДВ на пальне становить 20%. Покупець не вноситиме змін до договору. Як правильно вчинити?
255
Як скласти РК, якщо товар повертає покупець, ПДВ-реєстрацію якого відновили
Який статус госпсуб’єкта (платник чи неплатник) на якого постачальник складає розрахунок коригування у разі повернення покупцем, реєстрацію платником ПДВ якого відновили, товарів/необоротних активи, які він придбав у періоді використання спрощеної системи з особливостями оподаткування?
731
Які строки розгляду скарги при блокуванні ПН/РК
Упродовж якого строку комісія центрального рівня розглядає скаргу на рішення комісії регіонального рівня про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН?
1605
Яка дата реєстрації ПН/РК після їх розблокування
Коли потрібно реєструвати в ЄРПН податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних, реєстрацію яких зупинили, після настання події, за якою їх зареєстрували в ЄРПН?
236
Як визначити дату складання податкової накладної з типом причини «15»
На яку дату складають податкову накладну з типом причини «15», якщо після отримання повної передоплати за товар, який ще не придбали, продавець встановив, що ціна придбання є більшою ніж фактична ціна, за якою він буде поставлений?
2469