Звітність за 2022 рік нотаріуси подаватимуть за новою формою

Мін’юст затвердив нову форму звітності № 1-нотаріат (річна) «Звіт про роботу державних, приватних нотаріусів, Міністерства юстиції України та його територіальних органів у сфері нотаріату».

business.png

⚡ ЄСВ для ФОП знов обов’язковий — 2025 ⚡

Наказ Міністерства юстиції України від 13.12.2022 № 5591/5

Мін’юст наказом від 13.12.2022 № 5591/5 затвердив:

  • Форму звітності № 1-нотаріат (річна) «Звіт про роботу державних, приватних нотаріусів, Міністерства юстиції України та його територіальних органів у сфері нотаріату» (далі — форма № 1-нотаріат);
  • Інструкцію щодо заповнення та подання форми звітності № 1-нотаріат (річна) «Звіт про роботу державних, приватних нотаріусів, Міністерства юстиції України та його територіальних органів у сфері нотаріату».

Нову форму звітності вводять у дію зі звіту за 2022 рік. Виняток — підпункти 29.1—29.5 пункту 29 розділу I форми № 1-нотаріат, їх вводять у дію зі звіту за 2023 рік.

Нотаріуси мають до 10-го числа після звітного періоду подавати форму № 1-нотаріат відповідним міжрегіональним управлінням Мін’юсту.

Приватні нотаріуси заповнюють рядки 1—35, 37—44 розділу I форми № 1-нотаріат. За відсутності показника ставлять прочерк. Розділи звіту, до яких не вносять відомості, не заповнюють і не подають.

Заповнену форму № 1-нотаріат нотаріуси подають до відповідних територіальних органів разом із супровідним листом. За наявності зауважень та/або застережень до показників звіту за формою № 1-нотаріат (річна) таку інформацію зазначають у супровідному листі.

Наказ № 5591/5 набуде чинності з дня, наступного за днем опублікування. Станом на 19.12.2022 документ офіційно не оприлюднили.

Крім того, на підставі наказу Мін’юсту від 14.12.2022 № 5623/5 втратив чинність наказ Мін’юсту Про затвердження форми звітності № 1-нотаріат (річна) «Звіт про роботу державних та приватних нотаріусів» від 08.06.2011 № 1529/5.

 


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Колективний договір: що важливо знати бухгалтеру

Коли підприємство укладає колективний договір без належної уваги до питань оплати праці, бухгалтер стає заручником обставин. Адже він має дотримувати вимог трудового законодавства, а воно часто відсилає бухгалтера до норм колдоговору. Зупинимося на тих розділах колдоговору, які важливі саме для бухгалтера
75610

Виправлення помилок у Додатку Д6 Податкового розрахунку

Через Додаток Д6 об’єднаного звіту з ЄСВ, ПДФО та військового збору роботодавці подають відомості за місяці звітного кварталу про спеціальний стаж працівників. У консультації мова піде про загальні правила та конкретні приклади виправлення помилок у цьому додатку
13368

Помилки у податковому звіті з ЄСВ та ПДФО, ВЗ: виправляємо з експертом

Хоча Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ уже давно існує та об’єднаний, але питання щодо нього все ще залишаються. Серед таких — як виправити помилки у цьому податковому звіті. Про способи виправлення помилок у Податковому розрахунку та приклади — у консультації
240932

Акцизний податок 2025: товари, ставки, розрахунок

Про акциз, особливості його нарахування за основними групами підакцизних товарів (алкоголь, тютюнові вироби, паливо, легкові автомобілі), оновлення щодо підакцизних товарів, акциз у роздрібних торговців тютюновими виробами, втрату підакцизних товарів в умовах воєнного стану — у цьому огляді
103749

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді