Статті за темою Статутний капітал

Капітал. База бухпроведень
В одному місці редакція системи «Експертус Головбух» зібрала для вас найпоширеніші бухгалтерські проведення щодо статутного та іншого власного капіталу, фінансових інвестицій, нерозподіленого прибутку (непокритого збитку), цільового фінансування. Більше проведень знайдете у рубрикаторі або через пошуковий рядок
66
Звіт про власний капітал
Звіт про власний капітал – це четвертий фінансовий звіт, який присвячений змінам у власному капіталі підприємства. Після перших трьох він найлегший у заповненні, але й це слід зробити правильно. Алгоритм заповнення звіту про власний капітал – у консультації
38619
Статутний капітал підприємства 2024: поняття, бухгалтерський облік та оподаткування
Статутний капітал — це вартість внесків засновників підприємства. У консультації детально розглянемо поняття статутного капіталу, обмеження щодо його розміру, оподаткування внесків до статутного капіталу, бухгалтерський облік статутного капіталу, зокрема операцій з формування, збільшення та зменшення статутного капіталу.
135452
Документи для державної реєстрації змін щодо ТОВ та ТДВ
Які документи необхідно подати для державної реєстрації змін до відомостей про розмір статутного капіталу, розміри часток у статутному капіталі чи склад учасників ТОВ та ТДВ, та хто може бути заявником при поданні документів — дізнаєтеся у роз’ясненні
2130
Продаж корпоративних прав 2023
Бізнесом володіють через корпоративні права. Контроль, дивіденди, управління – це те, що вони забезпечують. Однак від них вирішили позбутися. Як оподатковується продаж корпоративних прав? На яких рахунках відображаються корпоративні права? Особливості продажу в учасників ТОВ, повідомлення про зміни у кінцевих бенефіціарах, юридичне оформлення та інвестиційний прибуток у фізосіб. Про все це – у консультації
33696
Статутний капітал ТОВ: як формують, поповнюють і зменшують
Розглянемо, як формують, поповнюють і зменшують статутний капітал товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) його засновники — резиденти України з огляду на останні законодавчі зміни. Наведемо приклади обліку таких операцій.
44446
Податок на виведений капітал 2021
Ідея введення податку на виведений капітал «літає» у повітрі уже щонайменше 4 роки. Було підготовлено декілька законопроєктів, але його так і не ввели. Однак ймовірність заміни ним податку на прибуток все ж таки залишається досить високою. Отже, що таке податок на виведений капітал та до чого може призвести ця новація – у даному огляді.
34726
Вихід учасника з ТОВ 2021
Фізособа-засновник планує вийти зі складу учасників ТОВ. Сума виплати перевищить величину його внеску до статутного капіталу. Повертатимуть усе грошовими коштами, основними засобами та іншими матеріальними цінностями. З’ясуємо, якими будуть наслідки для ТОВ.
32680
Купівля-продаж частки у статутному капіталі
Купівля-продаж корпоративних прав – це не повсякденна операція й до неї треба ретельно підготуватися, щоб належним чином усе оформити й уберегти себе від юридичних і податкових ризиків. А вони існують: судове оскарження продажу корпоративних прав, сплата зайвих податків та врешті-решт згаяний час. Основні нюанси купівлі-продажу частки у статутному капіталі ТОВ та інших форм підприємств розглянемо в даній консультації.
29715
Спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів – огляд Закону № 738
Новоприйнятий Закон № 738 зачіпає законодавство України щодо цінних паперів, фондового ринку та товарних бірж. З’являються нові види цінних паперів, врегульовуються питання взаємозаліків у вигляді ліквідаційного (фінансового) неттінгу, створюється можливість для діяльності об’єднань власників облігацій. Огляд цих та інших нововведень для України у сфері фінансових інструментів – у консультації.
2272