При цьому розрахункові документи при продажу товарів (послуг) через інтернет видаються у випадку їх безпосереднього надання споживачу.
Документи за операціями з використанням електронних платіжних засобів мають статус первинних та можуть бути використані під час урегулювання спірних питань.
Водночас, якщо не визначено місце розрахунків, проведених на підставі рахунку у безготівковій формі за допомогою платіжних карт Visa і MasterCard при наданні інформаційно-консультаційних послуг, отриманні комп’ютерних та інших програм за допомогою інтернету, РРО не використовується.
Що ж до доставки товарів кур’єрською службою, то фіскали зауважили таке. При продажу товарів продавець повинен забезпечити доставку покупцю раніше роздрукованого розрахункового документа (чека) разом із придбаним товаром за допомогою кур’єрської служби (поштової служби), яка може бути як сторонньою організацією, так і структурною одиницею продавця.
Також розрахунковий документ (чек) може бути виданий покупцю кур’єром (поштовою службою) при передачі покупцю придбаного товару та сплаті ним коштів за його придбання. При цьому такий розрахунковий документ (чек) повинен бути роздрукований з використанням РРО, зареєстрованого на такого кур’єра (поштову службу).
Лист ДФС від 17.08.2016 № 17922/6/99-99-14-05-01-15