Якщо зменшується сума компенсації вартості товарів/послуг, постачальник складає на дату такого зменшення розрахунок коригування та надає його покупцеві для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).
Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності
Покупець — платник ПДВ коригує суму податкового кредиту за результатами податкового періоду, в якому зменшилася компенсація вартості таких товарів/послуг. Податковий кредит коригує незалежно від того, чи отримав і зареєстрував розрахунок коригування.
Тому, якщо зменшувальний розрахунок коригування склали в одному податковому періоді, а зареєстрували у другому, податковий кредит зменште у податковій звітності за період, в якому склали такий розрахунок коригування (незалежно від строку реєстрації в ЄРПН).
Податковий кредит з ПДВ завжди був об’єктом прискіпливої уваги з боку податківців, так як впливає на обсяг податку сплаченого до бюджету. Сьогодні в консультації про право на податковий кредит з ПДВ, правила його обліку, податковий кредит з ПДВ проводки і приклади
Первинні документи від постачальника надходять із запізненням у наступному звітному періоді. Причому виникає невідповідність між датами проведення податкових накладних та акта надання послуг. З’ясуємо, чи існують у такому разі ризики невизнання витрат та податкового кредиту з ПДВ
Донедавна покупець, списуючи безнадійну заборгованість, мусив зменшити сформований податковий кредит.
Покупець — платник ПДВ визнав податковий кредит за податковою накладною на неправильну дату. Чи правомірно це? Чи потрібно виправити помилку у податковій декларації з ПДВ?
Постачальник має податковий борг , за даними податківців, і його майно перебуває у податковій заставі. Розглянемо, чи зашкодять підприємству-покупцеві тимчасові фінансові проблеми постачальника.