Для коригування показників розділів I і II податкового розрахунку форми № 1ДФ податковий агент вилучає помилковий рядок із попередньо введеної інформації та вводить новий або пропущений рядок. Тобто:
- щоб вилучити один помилковий рядок із попередньо введеної інформації, потрібно повторити всі графи такого рядка й у графі 9 зазначити «1» (на вилучення рядка). Щоб ввести новий або пропущений рядок — повністю заповнити всі його графи й у графі 9 записати «0» (на введення рядка);
- щоб замінити один помилковий рядок іншим, слід заповнити два рядки, один із яких вилучає попередньо внесену інформацію, другий — вносить правильну. Тобто у графі 9 також зазначити «1» (рядок на вилучення), у другому — «0» (рядок на введення);
- щоб вилучити помилковий рядок із попередньо введеної інформації, у рядку «Військовий збір — виключення****» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Військовий збір» навести правильну інформацію.
Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності
Окрім того, під час подання звітного нового та уточнюючого податкового розрахунку Ф. 1дф потрібно зазначити номер порції навпроти напису «Порція» і заповнити реквізити «Працювало за трудовими договорами» та «Працювало за цивільно-правовими договорами». В уточнюючому податковому розрахунку проставити той номер порції, що зазначений у поданому раніше податковому розрахунку.
Разом зі звітним новим та уточнюючим податковимм розрахунками податковий агент має право, але не зобов’язаний, надати до податкової пояснення зроблених виправлень.