ВСУ проти повторних камеральних перевірок податківців

Постанова ВСУ від 05.02.2019 у справі № 824/51/16-а

Податківці мають право проводити камеральну перевірку протягом 30 календарних днів, що настають за граничним терміном отримання податкової декларації з ПДВ (п. 200.10 Податкового кодексу України).

Декларацію з ПДВ за грудень 2011 року, за лютий — травень 2012 року, липень — грудень 2012 року, лютий, березень 2013 року підприємство подало вчасно. Актів про результати камеральної перевірки не складали.

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності

ВСУ погодився із рішенням судів першої та апеляційної інстанцій про те, податковий орган у вересні 2015 р. неправомірно провів камеральну перевірку з ПДВ за зазначені періоди, у якій встановив порушення граничного строку сплати грошового зобов’язання і нарахував штраф.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Криптовалюти: бухоблік і декларування

Що таке криптовалюта та чи легально нею користуватися, яке законодавче регулювання криптовалют існує насьогодні. Також мова піде про електронне декларування криптовалют, облік і оподаткування операцій з криптовалютами, питання фінансового моніторингу криптовалют як віртуальних активів
20259

Акт податкової перевірки 2025

Акт податкової перевірки — це документ, яким частіше за все закінчується податкова перевірка. Що в ньому має бути і на що звернути увагу? Як використати інформацію з нього для оскарження та можливі варіанти дій після отримання акта? Які зміни у змісті акта податкової перевірки у 2025 році? Відповіді у консультації
35296

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді