ВСУ проти повторних камеральних перевірок податківців

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Постанова ВСУ від 05.02.2019 у справі № 824/51/16-а

Податківці мають право проводити камеральну перевірку протягом 30 календарних днів, що настають за граничним терміном отримання податкової декларації з ПДВ (п. 200.10 Податкового кодексу України).

Декларацію з ПДВ за грудень 2011 року, за лютий — травень 2012 року, липень — грудень 2012 року, лютий, березень 2013 року підприємство подало вчасно. Актів про результати камеральної перевірки не складали.

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності

ВСУ погодився із рішенням судів першої та апеляційної інстанцій про те, податковий орган у вересні 2015 р. неправомірно провів камеральну перевірку з ПДВ за зазначені періоди, у якій встановив порушення граничного строку сплати грошового зобов’язання і нарахував штраф.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Правила поведінки платників податків під час виїзної перевірки

Будь-яка перевірка — стрес для працівників підприємства. Важливо морально до неї підготуватися, знати свої права та, якщо можливо, убезпечитися від проблем, які можуть виникнути після перевірки
2915

Камеральні перевірки: строки, штрафи та заперечення результатів

Камеральних перевірок ніхто не може уникнути. Якщо з вашою звітністю будуть проблеми, отримаєте акт від податкової, а за ним і податкове повідомлення-рішення. Дізнайтеся, що таке камеральна перевірка, як штрафують і чи можна подати заперечення до акту камеральної перевірки
20535

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді