Стратегія визначає, що спільні дії регуляторів та Фонду гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) у фінсекторі спрямовуватимуть на досягнення п’яти таких стратегічних цілей:
- Макроекономічна стабільність.
- Фінансова стабільність.
- Фінансова система працює на відновлення країни.
- Сучасні фінансові послуги.
- Інституційна спроможність регуляторів та ФГВФО.
Передбачені Стратегією заходи умовно поділили на:
- короткострокові заходи;
- середньострокові заходи.
Одними з пріоритетних завдань у межах реалізації Стратегії є заходи з відновлення фінансової інфраструктури на деокупованих територіях, забезпечення безбар’єрності та інклюзивності фінсектору.
Особливу увагу в Стратегії приділили імплементації європейського законодавства та світової практики у сферах регулювання та нагляду за фінсектором, урегулювання неплатоспроможності та виведення з ринку учасників фінустанов.
Оскільки умови війни зумовлюють високу загальну невизначеність, нова Стратегія є безстроковою. Стратегією закріпили короткий перелік ключових індикаторів, важливих у короткостроковій перспективі під час повномасштабної війни, який надалі за потреби актуалізуватимуть.
Нова Стратегія посяде місце попередньої, розрахованої на розвиток фінсектору до 2025 року.
Після ліквідації МСЕК із 01.01.2025 інвалідність особи підтверджують витягом із рішення експертної команди. Цей документ не згаданий серед тих, що дають роботодавцеві право застосувати пільгову ставку ЄСВ 8,41%. Нарешті посадовці виправили цю нормативну прогалину