Стратегія визначає, що спільні дії регуляторів та Фонду гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) у фінсекторі спрямовуватимуть на досягнення п’яти таких стратегічних цілей:
- Макроекономічна стабільність.
- Фінансова стабільність.
- Фінансова система працює на відновлення країни.
- Сучасні фінансові послуги.
- Інституційна спроможність регуляторів та ФГВФО.
Передбачені Стратегією заходи умовно поділили на:
- короткострокові заходи;
- середньострокові заходи.
Одними з пріоритетних завдань у межах реалізації Стратегії є заходи з відновлення фінансової інфраструктури на деокупованих територіях, забезпечення безбар’єрності та інклюзивності фінсектору.
Особливу увагу в Стратегії приділили імплементації європейського законодавства та світової практики у сферах регулювання та нагляду за фінсектором, урегулювання неплатоспроможності та виведення з ринку учасників фінустанов.
Оскільки умови війни зумовлюють високу загальну невизначеність, нова Стратегія є безстроковою. Стратегією закріпили короткий перелік ключових індикаторів, важливих у короткостроковій перспективі під час повномасштабної війни, який надалі за потреби актуалізуватимуть.
Нова Стратегія посяде місце попередньої, розрахованої на розвиток фінсектору до 2025 року.
Щоб визначити право на індексацію у травні та червні 2025року, треба знати індекси інфляції за лютий— квітень 2025-го. 09.05.2025 оприлюднили останній із них. У якому місяці чекати на повернення індексації зарплат?