Можна відмовитися від КОРО або користуватися її новою формою

Накази Мінфіну від 20.09.2018 № 773, від 13.02.2019 № 64

Z-звіт - штраф

Підприємство не зобов’язане щодня вносити записи та підклеювати фіскальні звітні чеки (Z-звіти) до КОРО (п. 6 гл. 4 розд. ІІ Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 № 547). Щоденні Z-звіти потрібно зберігати в електронній формі протягом 1095 календарних днів. Тому в більшості випадків КОРО непотрібна.

КОРО знадобиться, якщо РРО вийшов з ладу або тимчасово відключили електроенергію. Якщо книги не буде, у форс-мажорних обставинах доведеться припинити розрахункові операції.

Якщо для вас це не проблема, подайте заяву про скасування реєстрації книги обліку розрахункових операцій (ф. № 2-КОРО) в паперовій або електронній формі.

Якщо не хочете ризикувати, продовжуйте використовувати КОРО — зареєструйте її і правильно заповнюйте.

Аби зареєструвати наступну КОРО, подайте заяву про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій та/або розрахункової книжки (форма № 1-КОРО) у паперовому чи електронному вигляді.

Як заповнити нову КОРО

Зразки заповнення нової КОРО

Мінфін спростив правила роботи з КОРО за використання РРО. Тепер у книзі два розділи замість чотирьох. Скасували розділи «Фіскальні звітні чеки» та «Облік ремонтів, робіт з технічного обслуговування і перевірок конструкції та програмного забезпечення РРО».

Як заповнювати нову книгу та чи можна виправляти у ній помилки, на прикладах пояснила експерт тижневика «Головбух» Тетяна Нижник у статті «Нова КОРО на РРО: як зареєструвати й заповнити».

Уряд укотре оновив Порядок зупинення реєстрації податкових накладних. Зокрема, змін зазнали умови безумовної реєстрації та критерії позитивної податкової історії. Ознайомтеся зі змінами вже зараз, адже із 9 грудня всі подані на реєстрацію податкові накладні моніторитимуть за новими правилами
моніторинг реєстрації податкових накладних

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок роботи додаткових кас на підприємстві

Готівка та каса – важлива ділянка роботи підприємства, а тому до організації обліку касових операцій треба ставитися досить прискіпливо. Облік ускладнює наявність структурних підрозділів, зокрема торгових точок. У даній консультації розглянемо, чи може підприємство мати декілька кас, чи потрібна касова книга відокремленому підрозділу, як встановлюється ліміт каси для відокремлених підрозділів, порядок здавання готівки відокремленими підрозділами
5590

Касова книга 2023 зразок заповнення

Касова книга – це документ, який має чіткі правила заповнення, за порушення яких можливий чималий штраф. Їх добре має знати касир, який веде та відповідає за касову книгу. Приклад заповнення касової книги, правила ведення паперової та електронної касової книги – у консультації
45731

Книга обліку доходів єдинника 2023

Книга обліку доходів платника єдиного податку – необхідна річ для будь якого підприємця, що перебуває на єдиному податку. І в цьому матеріалі ми розкажемо все про ведення книги обліку доходів, у якій формі її можна вести, чи треба щоденні записи, скільки часу зберігати книгу, як її розробити самостійно та інші питання.
36127

Положення про касові операції 2021

Нацбанк відкоригував Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, для чого видав нову постанову від 07.05.2020 № 59. Частина новацій запрацювала 25 травня, частина 1 липня, частина 1 серпня. Розглянемо зміни до положення про касові операції детальніше.
11165