Як швидко до баз ДФС потрапляють дані із форм № 17-ОПП та 20-ОПП

Чинне податкове законодавство не встановлює спеціальних строків опрацювання заяви за ф. № 17-ОПП та повідомлення за ф. № 20-ОПП. Тому контролюючі органи керуються загальними строками виконання документів, які визначає Типова інструкція з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затверджена постановою КМУ від 17.01.2018 № 55, Закон України «Про звернення громадян».

Так відомості заяви за ф. № 17-ОПП та повідомлення за ф. № 20-ОПП вносять до Єдиного банку даних юридичних осіб або Реєстру самозайнятих осіб:

  • у день отримання контролюючим органом документів засобами електронного зв’язку в електронній формі (про результати опрацювання документа платнику направляють в електронному вигляді квитанцію 2);
  • не пізніше 15 днів (30 днів для великих за обсягом) від дня їх надходження до контролюючого органу на паперових носіях.

Крім того, платники податків можуть переглянути інформацію про об’єкти оподаткування та контролюючі органи, у яких платник перебуває на обліку за неосновним місцем обліку, в приватній частині інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет».

За матеріалами ГУ ДФС у Тернопільській області


безплатний вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Заява про реєстрацію неприбуткової організації

Виникають ситуації, коли неприбутковій організації потрібно змінити певні реквізити чи установчі документи. Як зробити це правильно, щоб не зіткнутися із проблемами та не втратити статус неприбутковості?
26885

Довідка за формою № 34-ОПП

Актуальний бланк форми № 34-ОПП, а також пояснення кому і коли її подавати — в консультації
9379

«Клуб білого бізнесу»: що варто знати

Президент України підписав Закон про «клуб білого бізнесу». Ще чекаємо на офіційне опублікування документа. Проте вже тепер ви маєте змогу оцінити, чи приймуть вас до клубу білого бізнесу і на які привілеї зможете розраховувати
540

Форма № 1-ОПП: зразок заповнення

Облік платника податку в ДПС вимагає від нього подачу про себе актуальної інформації, наприклад, про зміну головного бухгалтера. У такому разі знадобиться форма 1-ОПП. Коли подавати таку форму, алгоритм її заповнення та зразок форми 1-ОПП при зміні бухгалтера — у консультації
128789

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді