Створили резерв на виплату річної премії: чи коригувати фінрезультат

Виплату винагороди за підсумками роботи за рік (премії) відносять до виплат, пов’язаних з оплатою праці.

Тому фінансовий результат до оподаткування при визначенні об’єкта оподаткування податком на прибуток підприємств не коригують за підпунктами 139.1.1 та 139.1.2 Податкового кодексу України ( ПК) на суми таких виплат.

Річна премія: як нарахувати і виплатити

Такий висновок контролери зробили на підставі підпунктів 139.1.1 та 139.1.2 ПК, за якими фінрезультат не коригують на суму інших виплат, пов’язаних з оплатою праці та ЄСВ, нарахованого на такі виплати.

Оскільки в ПК не визначено поняття «виплати, пов’язані з оплатою праці», контролери звернулись до норм Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 29.12.2017 № 148. В ньому визначено, що виплати, пов’язані з оплатою праці – це виплати, віднесені до фонду оплати праці, а також до інших виплат, що не належать до цього фонду згідно з Інструкцією зі статистики заробітної плати, затвердженою наказом Держстату від 13.01.2004 № 5 (далі – Інструкція № 5).

За підпунктом 2.3.2 Інструкції № 5 до фонду оплати праці належать: матеріальне заохочення працівників, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які включають винагороди та заохочення, що здійснюються раз на рік або мають одноразовий характер. Зокрема: винагороди за підсумками роботи за рік, щорічні винагороди за вислугу років (стаж роботи).

Лист ДФС від 20.06.2019 № 2823/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оплачувати роботу у нічний час

Оплата праці за роботу в нічний час — державна гарантія. Зневага до неї може дорого коштувати роботодавцеві та його посадовим особам. Розглянемо ситуацію, коли три працівники відпрацювали однакову кількість години у місяці та мають ідентичний оклад. Припустимо, один працював лише вдень, другий — вдень і ввечері, а третій — удень і вночі. Оплата їх праці різнитиметься. Пояснимо чому і на скільки
36326

Прожитковий мінімум 2024: розмір, таблиця, визначення

Прожитковий мінімум – це показник, який використовується у розрахунках різних соціальних виплат, наприклад пенсій, допомоги по безробіттю, аліментів. Також він використовується в оподаткуванні. Прожитковий мінімум з 1 січня 2024 року зріс. Тепер розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб становить 3028 грн. Усе, що варто знати про прожитковий мінімум 2024, – в огляді
45798

Перехідні відпускні: нарахування та облік

Часто відпустка працівника починається в одному місяці, а закінчується в іншому. Однак відпускні виплачують однією сумою незалежно від того, вписується відпустка у межі одного місяця, чи ні. Розглянемо, як це впливає на розрахунок відпускних, їхнє оподаткування та відображення в об’єднаній звітності (Додаток Д1, Додаток 4ДФ)
50863

Наказ про підвищення посадових окладів: чи можна від нього відмовитися

Із 01.04.2024 учергове підвищився розмір мінімальної зарплати. У зв’язку з цим деякі підприємства підвищуватимуть працівникам оклади. Експерт пояснив, чи достатньо роботодавцеві лише внести зміни до штатного розпису, а працівникам — дізнатися про підвищення за фактом виплати більшої зарплати
1208

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді