Як перереєструвати резервний РРО, який зберігатимуть у новоствореній господарській одиниці

Правила реєстрації РРО

Під час перереєстрації резервного РРО, який будуть зберігати та/або використовувати у новоствореній господарській одиниці, суб’єкт господарювання, подає повідомлення за ф. № 20-ОПП, яке містить інформацію про цю господарську одинцю. Зокрема, її назву та адресу місцезнаходження.

Реєстраційну заяву з позначкою «Перереєстрація» оформлюють та подають до контролюючого органу у тому самому порядку, що й заяву про реєстрацію РРО. На підставі проставленої позначки у полі «резервний» реєстраційної заяви, проводять перереєстрацію резервного РРО.

Якщо посадова особа контролюючого органу отримала правильно оформлені документи та не вбачає підстав для відмови, то не пізніше двох робочих днів з дня подання реєстраційної заяви вона проводить перереєстрацію РРО. А саме, вносить зміни до інформаційної системи ДФС та видає суб’єкту господарювання нове реєстраційне посвідчення.

У цьому реєстраційному посвідченні зазначають назву та адресу новоствореної господарської одиниці та інших господарських одиниць,якщо вони зазначені у реєстраційній заяві, де зберігатимуть та/або використовуватимуть резервний РРО.

За матеріалами ГУ ДПС у Тернопільській області

Як перереєструвати резервний РРО, який зберігатимуть у новоствореній господарській одиниці
Тетяна НИЖНИК,експерт Експертус Головбух
Працюєте з РРО і КОРО? А чи знаєте, що від книги тепер можна відмовитися або використовувати її у лайтовому режимі? У статті розглянемо ситуацію з усіх боків і потренуємося заповнювати КОРО


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Програмний РРО (ПРРО)

Програмні РРО — гідна альтернатива старому доброму касовому апарату. Адже за допомогою віртуальних РРО розраховуватися з покупцями і зручніше, і дешевше. Все про програмний РРО: кому і коли застосовувати, як зареєструвати та працювати
22875

Робота РРО під час воєнного стану

Розрахункові операції потребують застосування РРО. Воєнний час — не виняток. Однак наразі платежі через касові апарати мають певні особливості. Розглянемо їх.
41273

Як заповнити прибутковий касовий ордер

Кожну розрахункову операцію підтверджують розрахунковим документом. Один із них — прибутковий касовий ордер. Усі підприємства, що проводять розрахунки, за будь-якої організаційно-правової форми та системи оподаткування, оформлюють прибутковий касовий ордер. Щоб уникнути штрафів від органів контролю, важливо правильно їх заповнювати
85079

РРО для ФОП: ліміти

Чи є зараз ліміт доходу для ФОП, який дозволяє не встановлювати РРО/пРРО? Чи можна ФОП не встановлювати РРО/пРРО, якщо клієнти розраховуються безготівково –платіжними картками, у т.ч. через систему WayForPay, LiqPay чи подібні?
3367

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді