ЛИЦЬОВА ЧАСТИНА
Обов’язково повинно бути:
1. Підкреслено слово «первинний» або «продовження», у разі продовження зазначається номер попереднього листка непрацездатності (ЛН).
2. Назва та місцезнаходження закладу охорони здоров’я (повністю), що підтверджується штампом та печаткою закладу охорони здоров’я “Для листків непрацездатності”.
3. Дата видачі ЛН (цифрою вказується число, після чого літерами – назва місяця, цифрою зазначається рік).
4. Прізвище, ім’я та по батькові непрацездатного вказуються повністю, число повних років цифрами, стать підкреслюється.
5. Місце роботи, назва і місцезнаходження підприємства, установи, організації (повністю).
6. Відкриття та закриття періоду непрацездатності засвідчується підписом та печаткою лікаря.
7. У графі «Стати до роботи» вказують словами число і місяць коли приступити до роботи; посаду, прізвище лікаря, що засвідчується його підписом та печаткою закладу охорони здоров’я «Для листків непрацездатності». У разі продовження тимчасової непрацездатності підкреслюється «Продовжує хворіти» та зазначається номер нового ЛН.
Помарки й виправлення у ЛН. Якщо у тексті виявили помилку, текст виправляють. Виправлення підтверджується записом «Виправленому вірити», підписом лікаря та печаткою «Для листків непрацездатності».
На бланку ЛН дозволено не більше двох виправлень. Якщо тимчасова непрацездатність настала поза постійним місцем проживання і роботи, ЛН видається за підписом головного лікаря, що засвідчується круглою печаткою закладу охорони здоров'я.
Підставою для призначення допомоги у випадку тимчасової непрацездатності може бути виданий у встановленому порядку й правильно заповнений листок непрацездатності. Тому, щоб претендувати і вчасно отримати матеріальне забезпечення у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю потрібно самостійно перевіряти правильність виданих листків непрацездатності.
За повідомленням Сьомого апеляційного адміністративного суду