⚡ Усе про ФОП: КВЕД, реєстрація, облік, сплата податків і трудові відносини
Строк надання витягу для зареєстрованих платників єдиного податку не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту, а для суб’єктів господарювання, які подали заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування, — двох робочих днів з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру.
Запит про отримання витягу (далі — запит) та Витяг затвердив Мінфін наказом від 16.07.2019 № 308.
У запиті платник проставляє відмітку в полі «Спосіб отримання витягу»:
- в контролюючому органі;
або
- в електронному вигляді.
Зокрема, ФОП-єдинник першої – третьої групи, щоб отримати електронний витяг в меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету створює, підписує та надсилає запит за формою F1302101.
У відповідь отримує електронний витяг з реєстру платників єдиного податку за формою F1402101 в у вкладці «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Е-кабінету.
Врахуйте, що роздрукований е-витяг в паперовому вигляді не є оригіналом.
За інформацією ДПС в Івано-Франківській області
Перейти можна як із загальної системи оподаткування на спрощену, так і навпаки. Супроводжують це перехідні операції, коли частина операції, як-от відвантаження товару, відбувається за однієї системи оподаткування, а оплата — вже за іншої. Розповімо, як їх оподатковувати єдиним податком, податком на прибуток і ПДВ