Через єдиний рахунок сплачено перші 100 млн грн

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Податки та зарплата: що змінилося в 2021 році СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️

Єдиний рахунок для сплати податку, який запрацював з початку цього року, набуває все більшої популярності. Так, через єдиний рахунок вже сплачено 100 млн гривень.

Цей комфортний спосіб сплати податків скорочує платникам фінансові витрати та час на формування розрахункових документів.

Через єдиний рахунок сплачено перші 100 млн грн

Для сплати платежів до бюджетів та фондів достатньо здійснити лише один крок — заповнити платіжний документ на загальну суму зобов’язань (боргу/заборгованості) з податків та ЄСВ.

Датою зарахування коштів на єдиний рахунок є дата сплати платежів до бюджетів та фондів. Перерахування коштів з єдиного рахунка на бюджетні/небюджетні рахунки виконують територіальні органи ДПС.

Отримати інформацію про перераховані ДПС кошти на бюджетні/небюджетні рахунки можна у вкладці «Стан розрахунків платників з бюджетом» приватної частини ІТС «Електронний кабінет».

За інформацією пресслужби ДПС


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпускні 2025: приклади, формули, таблиця для бухгалтера

Як правильно нарахувати відпускні у 2025 році? Розберемо, як розрахувати середню зарплату з урахуванням премій, як на розрахунок відпускних впливає воєнний стан. Теорію закріплюємо прикладами розрахунку відпускних для різних ситуацій
1326118

Договір аутстафінгу: зразок

Підбір і передача працівників за договором аутстафінгу — популярна модель у сфері послуг, зокрема в ІТ. Водночас закон її майже не регулює. Це спричинює ризики — як для компанії, так і для персоналу. У консультації: що таке аутстафінг і як він працює; на що звернути увагу під час укладення такого договору; зразок договору аутстафінгу
18302

Як діяти, якщо виникла пересортиця

Причиною нестач або лишків ТМЦ може бути й звичайна плутанина під час здійснення операцій з окремими видами запасів. У такій ситуації, найпевніше, маємо справу з пересортицею. А взаємозалік інвентаризаційних різниць провести можна не завжди. За яких умов це дозволено і якими будуть податкові наслідки пересортиці — у статті
8275

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді