Уряд підготував нормативку до Закону про «інвест-нянь»

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

✍ Як розрахувати середню зарплату: готові приклади

Кабмін ухвалив усі необхідні підзаконні акти для практичної реалізації Закону про «інвест-нянь». Відтепер потенційні інвестори можуть подавати відповідні заявки.

Так, Уряд затвердив Порядок ведення Реєстру інвестиційних проєктів із значними інвестиціями та перелік відомостей, що входять до нього.

Уряд підготував нормативку до Закону про «інвест-нянь»

Нагадуємо, Законом України «Про державну підтримку інвестиційних проєктів із значними інвестиціями в Україні» від 17.12.2020 № 1116-IX передбачено підтримку проєктів з інвестиціями понад 20 млн євро. Також серед обов'язкових вимог до проєктів — не менше 80 робочих місць із зарплатою, що буде більшою за середню у регіоні на 15 %.

Підтримка бізнесу здійснюватиметься у кількох площинах:

  • звільнення від сплати окремих податків та зборів відповідно до Податкового кодексу України;
  • звільнення від оподаткування ввізним митом нового устаткування та комплектуючих до нього, що ввозяться виключно для реалізації інвестиційного проєкту.

Також можливе надання інвестору переважного права землекористування земельною ділянкою державної або комунальної власності, або надання земельної ділянки державної або комунальної власності у користування (оренду) тощо.

За інформацією Мінекономіки


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як відбувається дисконтування кредитів та позик

Вимога дисконтувати довгострокову заборгованість у національних стандартах бухгалтерського обліку з’явилася порівняно недавно й питань викликає чимало. Одне з них ― чи треба дисконтувати довгострокову заборгованість за кредитами і позиками, якщо за ними нараховуються проценти позичальнику? У консультації розглянемо питання дисконтування банківських кредитів і відсоткових позик
38845

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12049

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді