Заява-розрахунок за е-лікарняними: на що звернути увагу

UA RU
Максимальна кількість листків непрацездатності в одній заяві-розрахунку обмежена

Заява-розрахунок за е-лікарняними: на що звернути увагу

Заява-розрахунок містить інформацію про нараховані застрахованим особам кошти. Форма заяви-розрахунку залишилась незмінною.

Для отримання фінансування по лікарняних починаючи з 01.01.2023 заяву-розрахунок подають до ПФУ через особистий електронний кабінет страхувальника на вебпорталі електронних послуг.

Функціонал пункту меню «Заяви-розрахунки» особистого кабінету страхувальника дає можливість пошуку та перегляду заяв-розрахунків згідно з визначеними критеріями:

Під час формування заяви-розрахунку використовують інформацію з електронного листка непрацездатності та Реєстру застрахованих осіб.

До заяви-розрахунку можете додавати коментарі, пояснення та, за необхідності, скановані копії документів, які можуть використовуватись при прийнятті рішення щодо фінансування.

Максимальну кількість листків непрацездатності в одній заяві-розрахунку обмежили до 200 штук.

При заповненні заяви-розрахунку у назві суб’єкта господарювання не використовуйте лапок.

Для подання заяв-розрахунків укладати з ПФУ договір про визнання КЕП роботодавцям не потрібно, як це передбачалась раніше у взаємовідносинах із ФССУ.

Якщо не маєте можливості використовувати електронний кабінет на вебпорталі е-послуг ПФУ, можете:

  • скласти заяву-розрахунок у паперовій формі;
  • подати її до будь-якого сервісного центру ПФУ.

За інформацією ПФУ у Дніпропетровській області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Розраховуємо годинні тарифні ставки в 2025 році

В агросекторі робітникам найчастіше оплачують працю за погодинною або відрядною формою. Розрахунок годинної тарифної ставки прив’язаний до середньомісячної кількості годин за календарний рік. Як розрахувати мінімальні годинні ставки та чому це необхідно робити саме тепер, розповість експерт
5338

Ліцензії на торгівлю алкоголем 2025: вартість, документи, відповідальність

Кому потрібні ліцензії на оптову та роздрібну торгівлю алкоголем, скільки за них треба платити та які документи зібрати за оновленими правилами 2025 року, бланки заяв та порядки їхнього заповнення, бухгалтерський облік таких ліцензій — у статті
77263

Форма 20-ОПП: актуальний зразок і порядок заповнення

Існує спеціальна обов’язкова заява про об’єкти, які є джерелом доходу платника податку, або такі, що пов’язані з оподаткуванням, наприклад легкові автомобілі, земельні ділянки, а також кіоски, магазини та інші торговельні точки тощо. Це так звана форма 20-ОПП. Коли її подавати, які наслідки за неподання, невірну чи помилкову інформацію в ній, як її слід заповнювати та коли оновлювати, – у консультації експерта на конкретних зразках для різних ситуацій
333998

Перехідні відпускні: нарахування та облік

Часто відпустка працівника починається в одному місяці, а закінчується в іншому. Однак відпускні виплачують однією сумою незалежно від того, вписується відпустка у межі одного місяця, чи ні. Розглянемо, як це впливає на розрахунок відпускних, їхнє оподаткування та відображення в об’єднаній звітності (Додаток Д1, Додаток 4ДФ)
64395

Форма 2-ОЗ ІНВ річна

Звіт про наявність і рух необоротних активів, амортизацію та капітальні інвестиції за формою № 2-ОЗ ІНВ (річна) необхідно подати за 2024 рік за оновленою формою. Актуальний бланк, інструкцію та зразок його заповнення знайдете у статті
16290

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді