Держпродспоживслужба розпочала перевірки АЗС щодо завищення цін на пальне

Щоб розв’язати проблему дефіциту палива в країні, Кабмін скасував державне регулювання цін на бензин і дизельне пальне. Але суб’єкти господарювання, які планують підвищувати ціни на пальне, як і раніше, зобов’язані завчасно їх декларувати.

Держпродспоживслужба розпочала перевірки АЗС щодо завищення цін на пальне

Відновлення реєстрації ПН, формування податкового кредиту й уточнення зобов’язань

Останніми днями до Держспоживслужби почали надходити повідомлення з усіх областей про надміру завищені ціни, відсутність на АЗС розрахункових документів, відмову у вільному виборі засобів розрахунку тощо.

За дорученням Прем’єр-міністра України Головні управління Держпродспоживслужби спільно з військовими адміністраціями, Національною поліцією та податковою розпочали перевіряти суб’єктів господарювання, які працюють на роздрібному ринку пального.

Зокрема, Головне управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області перевірило п’ять АЗС ТОВ «ПП-ОЙЛ», які реалізували дизельне пальне по 70 грн за літр. За підсумками перевірки станом на 22 травня ці АЗС не реалізують пальне.

Держпродспоживслужба нагадало, що завищувати ціни в умовах воєнного стану — неприпустимо. За порушення правил ведення підприємницької діяльності суб’єктів господарювання штрафуватимуть і застосовуватимуть до них інші заходи адміністративного впливу.

За інформацією Держпродспоживслужби


Боротьба триває, і наш обов'язок щодня на максимум працювати в тилу. Підтримувати Україну за будь-яких обставин, бо тільки разом — ми сила. Для вас є підтримка від редакції — до 6-ти місяців безплатного доступу до Головбух, Головбух Агро, Головбух Медицина, а також до експертно-правової системи «Експертус Головбух». Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з особистим менеджером, телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні). Будьмо на зв’язку щодня!


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Криптовалюти: бухоблік і декларування

Що таке криптовалюта та чи легально нею користуватися, яке законодавче регулювання криптовалют існує насьогодні. Також мова піде про електронне декларування криптовалют, облік і оподаткування операцій з криптовалютами, питання фінансового моніторингу криптовалют як віртуальних активів
19761

Акт податкової перевірки 2025

Акт податкової перевірки — це документ, яким частіше за все закінчується податкова перевірка. Що в ньому має бути і на що звернути увагу? Як використати інформацію з нього для оскарження та можливі варіанти дій після отримання акта? Які зміни у змісті акта податкової перевірки у 2025 році? Відповіді у консультації
34663

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді