Як в Дії оформити соціальну допомогу тим, хто втратив роботу під час війни

Оформити статус безробітного й отримувати щомісячну допомогу можна буде через застосунок та на порталі Дія.

Як в Дії оформити соціальну допомогу тим, хто втратив роботу під час війни

Як змінилися трудові відносини в умовах війни

«Через війну багато українців втратили роботу й не мають можливості працювати. Частину підприємств знищено окупантами, деякі збанкрутували або втратили попит. Крім того, тисячі українців не мають змоги зараз відвідувати держоргани. Тому ми працюємо над тим, щоб усі важливі соціальні послуги були доступні в смартфоні. Запускаємо спеціальну послугу в Дії — Допомогу по безробіттю. Послуга працює, як завжди, за декілька кліків», — зазначив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Хто може скористатися послугою соціальної допомоги

Українці, які були офіційно працевлаштовані, але втратили роботу через війну або не можуть продовжувати діяльність як ФОП через воєнний стан і зареєстровані на тимчасово окупованих територіях чи там, де ведуться активні бойові дії.

Увага: якщо ви не відповідаєте цим критеріям, можете оформити допомогу по безробіттю за цим посиланням.

Як скористатися послугою соціальної допомоги

Щоб скористатися послугою:

  1. У застосунку виберіть меню Послуги та пункт Допомога по безробіттю, на порталі — послугу з отримання статусу безробітного.
  2. Далі підтвердьте, що ви дійсно втратили роботу та не є студентом денної форми навчання.
  3. Після підтвердження даних виберіть місто та центр зайнятості, у якому хочете отримати статус.
  4. За необхідності залиште свої паспортні та контактні дані, виберіть періодичність отримання виплат та картку єПідтримки, на яку буде нараховуватися допомога. Якщо ви не маєте картки, можете оформити віртуальну просто в застосунку.
  5. Уважно перевірте заяву ще раз та підтвердьте її.

Очікуйте, коли працівники центру зайнятості оброблять вашу заяву. Ви отримаєте push-сповіщення про це в застосунку.

Щоб скористатися послугою в застосунку, необхідно оновити Дію.

За повідомленням Мінцифри


Боротьба триває, і наш обов'язок щодня на максимум працювати в тилу. Підтримувати Україну за будь-яких обставин, бо тільки разом — ми сила. Для вас є підтримка від редакції — до 6-ти місяців безплатного доступу до Головбух, Головбух Агро, Головбух Медицина, а також до експертно-правової системи «Експертус Головбух». Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з особистим менеджером, телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні). Будьмо на зв’язку щодня!


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Видаткова накладна: для кого і для чого

Видаткова накладна, мабуть, найпоширеніший документ у тих, хто постійно придбаває або продає різні ТМЦ. Саме на підставі видаткової накладної юрособи та фізособи-підприємці відпускають матеріальні цінності під час своєї господарської діяльності. Звичайні покупці також часто мають справу з видатковою накладною, коли придбавають товари у магазинах оптової торгівлі, наприклад, будматеріалів. Розберімося докладно, за якими правилами складати видаткову накладну у 2025 році
216795

Облік основних засобів: проводки

Основні засоби — це матеріальні активи зі строком використання більше 1 року. Найчастіше саме вони займають найбільшу питому вагу в балансі підприємства та мають найбільшу вартість. Облік основних засобів має свою специфіку, про це і розповімо. Також наводимо бухгалтерські проведення з обліку основних засобів
76910

Колективний договір: що важливо знати бухгалтеру

Коли підприємство укладає колективний договір без належної уваги до питань оплати праці, бухгалтер стає заручником обставин. Адже він має дотримувати вимог трудового законодавства, а воно часто відсилає бухгалтера до норм колдоговору. Зупинимося на тих розділах колдоговору, які важливі саме для бухгалтера
75677

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді