Скільки звітів подають при одночасному уточненні реквізитів та сум ЄСВ

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Податківці роз’яснили, як одночасно виправити суми ЄСВ та реквізити застрахованої особи в об’єднаному звіті

Як коригувати показники в уточнювальному податковому розрахунку

Не виплатили зарплату через війну: чим це загрожує

Форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску та Порядок його заповнення та подання затвердив Мінфін наказом від 13.01.2015 № 4 (далі — Розрахунок та Порядок).

Щоб виправити помилки щодо реквізитів та сум нарахованого ЄСВ стосовно застрахованих осіб у додатку 1 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам» Розрахунку після того, як сплив граничний строк подання, подають Розрахунок з типом «уточнюючий» (пп. 7 п. 9 Порядку).

Спочатку в Розрахунку з типом «Уточнюючий» платник проводить коригування реквізитів, які уточнює на підставі інформації з попередньо поданого Розрахунку з типом «Звітний» або «Звітний новий» у порядку, визначеному абзацом п’ятим пункту 6 розділу V Порядку.

Для заміни одного помилкового рядка іншим виключайте помилкову інформацію та вводьте правильну інформацію. Тобто повністю заповнюйте два рядки:

  • одним з яких виключаєте попередньо внесену інформацію;
  • другим вносите правильну інформацію.

У такому разі в першому рядку відповідної графи указуйте «1» – рядок на виключення, а в другому рядку «0» – рядок на введення.

Потім формуєте Розрахунок з типом «Уточнюючий» для коригування показників ЄСВ у порядку, визначеному абзацом шостим пункту 6 розділу V Порядку з використанням типів нарахувань 2 та 3.

За інформацією ДПС в Івано-Франківській області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12037

Код УКТ ЗЕД: як знайти

Щоб отримати код УКТ ЗЕД онлайн, скористайтеся навігатором від системи «Експертус Головбух» — знайдіть свій код товару за УКТ ЗЕД
52421

Додаток ПП до Податкової декларації з податку на прибуток

У Додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» прибутківці розкривають інформацію про суми податкових пільг, якими скористалися. Пояснимо, як обчислити суму податкової пільги, як заповнити новий додаток та які штрафи загрожують за його неподання
34023

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді