Скільки звітів подають при одночасному уточненні реквізитів та сум ЄСВ

Податківці роз’яснили, як одночасно виправити суми ЄСВ та реквізити застрахованої особи в об’єднаному звіті

Як коригувати показники в уточнювальному податковому розрахунку

Не виплатили зарплату через війну: чим це загрожує

Форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску та Порядок його заповнення та подання затвердив Мінфін наказом від 13.01.2015 № 4 (далі — Розрахунок та Порядок).

Щоб виправити помилки щодо реквізитів та сум нарахованого ЄСВ стосовно застрахованих осіб у додатку 1 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам» Розрахунку після того, як сплив граничний строк подання, подають Розрахунок з типом «уточнюючий» (пп. 7 п. 9 Порядку).

Спочатку в Розрахунку з типом «Уточнюючий» платник проводить коригування реквізитів, які уточнює на підставі інформації з попередньо поданого Розрахунку з типом «Звітний» або «Звітний новий» у порядку, визначеному абзацом п’ятим пункту 6 розділу V Порядку.

Для заміни одного помилкового рядка іншим виключайте помилкову інформацію та вводьте правильну інформацію. Тобто повністю заповнюйте два рядки:

  • одним з яких виключаєте попередньо внесену інформацію;
  • другим вносите правильну інформацію.

У такому разі в першому рядку відповідної графи указуйте «1» – рядок на виключення, а в другому рядку «0» – рядок на введення.

Потім формуєте Розрахунок з типом «Уточнюючий» для коригування показників ЄСВ у порядку, визначеному абзацом шостим пункту 6 розділу V Порядку з використанням типів нарахувань 2 та 3.

За інформацією ДПС в Івано-Франківській області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Зразкова добірка: Документи для призначення та виплати лікарняних і декретних

Зразки наказів, повідомлень і протоколу допоможуть задокументувати: призначення уповноважених із питань оплати непрацездатності, засідання уповноважених, виплату лікарняних і декретних, відмову у виплаті, комунікації з працівниками й ПФУ
27

Прожитковий мінімум 2025: розмір, таблиця

Прожитковий мінімум — це показник, який використовується у розрахунках різних соціальних виплат, наприклад пенсій, допомоги з безробіття, аліментів. Його використовують також і в оподаткуванні. Усе, що варто знати про прожитковий мінімум у 2025 році, — в огляді
1214

Держбюджет 2025

19 листопада ВРУ ухвалила Закон України «Про Державний бюджет на 2025 рік» (проєкт закону від 14.09.2024 № 12000). Це вже третій бюджет країни за час повномасштабного вторгнення рф із найбільшими видатками та дефіцитом бюджету за всю історію країни. Проте Уряд запевняє, що бюджет є збалансованим. На які показники він спирається та що очікує українців в умовах воєнного стану — в огляді
644

Мінімальна зарплата 2025

ВРУ ухвалила Закон України «Про Державний бюджет на 2025 рік» (проєкт закону від 14.09.2024 № 12000). Яка мінімальна заробітна плата очікується в 2025 році та на які показники вона вплине — розповімо у статті
2183

Інвентаризаційні чеклісти: скачайте, роздрукуйте і позначайте, що вже зробили

Якщо проводити інвентаризацію хаотично, вона може затягнутися так, що доведеться сидіти за роботою і в новорічну ніч. Щоб зробити все чітко і правильно, скористайтеся підказками від експертів «Головбуха». Скачуйте і дійте за списком!
4915

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді