Удосконалили механізми надання грантової підтримки на розвиток власної справи

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Кабмін ухвалив зміни до Порядків надання грантів бізнесу, затверджених постановою від 21.06.2022 № 738

oformlennia-trudovykh-vidnosyn.jpg

Постановою КМУ від 12.03.2024 № 281, зокрема, визначили:

1. Максимальний розмір гранту та відсоткове співвідношення фінансування проєкту.

По садівництву гранти надаватимуть у розмірі до 70% вартості проєкту висадки насаджень, але не більше 10 млн грн відповідно до суми на один гектар. За умови фінансування коштами отримувача різниці між вартістю проєкту висадки насаджень, зазначеною у заяві, та обсягу гранту. Частка співфінансування отримувача має становити не менше 30% від вартості проєкту висадки насаджень, зазначеної у заяві.

По тепличному господарству гранти надаватимуть на будівництво тисячі модульних теплиць у розмірі до 70% вартості проєкту будівництва модульної теплиці, але не більше 7 млн грн. За умови фінансування коштами отримувача різниці між вартістю проєкту будівництва модульної теплиці, зазначеною у заяві, та обсягу гранту. Частка співфінансування отримувача має становити не менше 30% від вартості проєкту будівництва модульної теплиці, зазначеної у заяві.

2. Спосіб, яким Мінагрополітики повідомляє уповноважений банк, Мінекономіки та отримувача щодо рішення про скасування гранту.

3. Додаткові вимоги щодо моніторингу стану посадки насаджень чи будівництва модульної теплиці уповноваженим банком.

4. Оплату витрат, пов’язаних з реалізацією проєкту висадки насаджень або будівництва модульної теплиці, проводитимуть у період не більше 12 місяців з моменту зарахування гранту на рахунок.

Постановою також передбачили зміни для моніторингу насаджень. Зокрема, моніторинг стану висадки насаджень уповноважений банк може здійснювати  з використанням Національної інфраструктури геопросторових даних під час реалізації грантового проєкту та протягом 5 років після його завершення.

За інформацією Мінагрополітики


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12036

Код УКТ ЗЕД: як знайти

Щоб отримати код УКТ ЗЕД онлайн, скористайтеся навігатором від системи «Експертус Головбух» — знайдіть свій код товару за УКТ ЗЕД
52419

Додаток ПП до Податкової декларації з податку на прибуток

У Додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» прибутківці розкривають інформацію про суми податкових пільг, якими скористалися. Пояснимо, як обчислити суму податкової пільги, як заповнити новий додаток та які штрафи загрожують за його неподання
34021

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді